Потужність впоратися з втратою коханої людини

Втрата коханої людини залишає позначку на душі невизначено. Іноді не вистачає життя, щоб прийти до умов з втратою. У мене є багато, щоб сказати своїм близьким і родичам. Тільки для того, щоб захопити дорогу людину щільно і не пустити, ті, хто зіткнувся з втратою мрії про винахідливість машини часу. Тільки час не повернеться, і кожен справляється зі своїм захопленням самостійно. Сьогодні ми хочемо поділитися історією японського чоловіка, який протягом десяти років не міг прийняти те, що його дружина вже не жива.



Поза «Ложки» Збиток улюбленого чоловіка Казуоші Сасакі втратив дружину в найгіршому землетрусі в історії Японії. 11 березня 2011 р. землетрус затвердив понад 20 000 життів. Казуйоші Сасакі приїхали на руїни свого дому щодня. Він сподівався на виклик евакуаційних центрів і чекав у жаху за відповідь від смертників, але він ніколи не зумів знайти кохану Михайлу.

р.

Як діти, зустрілися в школі, і через десять років Мивако і Казуоші мали чотири діти. Для чоловіка його дружини було все. Він ще не вірить, що сталося, навіть через 10 років: "Це сталося так раптом." Я не можу забувати. Я відправив вам повідомлення про те, де я, але ви ніколи не прочитали його, Казуоші Сасакі cries.

р.

Як впоратися з втратою казуйоші Сасакі називає кохану на «світній телефон». Цей телефон був встановлений японським. СасакіДля спілкування з корусом, який загинув серйозні захворювання. The Wind Phone є телефонною кабіною, яка не підключена до телефонної лінії. Відповідайте на інший кінець лінії. Але після трагедії це місце стало спалюванням для нерозчинних родичів, які намагаються відновити протягом багатьох років.



GettyImages’ “Wind Phone” дає вам можливість говорити про те, хто пішов на небо. Вони приходять тут, щоб захопити їх гранатом, щоб сказати коханій людині, що вони не встигли сказати протягом життя. Ось так багато речей, які я хотів запитати і розповісти вам.

Р

Поза «Ложки» Після національної катастрофи тисячі японських прийшло до «повітряного телефону», щоб сказати: «Мані ніколи не встигли сказати заспокоїти». В кінці, якщо вони знали, що вони розмовлялися з близькими, сказав Сасакі.



Він не втратив кохану людину, ніколи не розуміє, що гіркота втрати і нестерпне смтіння в душі, яке не можна закрити. Для того, щоб розпочати роботу. І хто за решту свого життя не пробачить себе за ступеню, дії, не в змозі показати свою особистість, скільки він потребує йому.



Поза «Ложки» Ні про будь-який інший гранат. У повсякденному житті ви повинні мати справу з почуттями. Телефонний стенд в середині поля не повертає близьких. Але це дає сподіватися, що наші родичі чують нас і знають, наскільки важко прокидати з думки, що вони пішли.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Життя непередбачувана, ніхто не знає скільки часу у нас є. Подаруйте своїм батькам, покажіть чоловіка, скільки ви любите його, спасибі сестри за підтримку. Ніжність ніколи не багато, і ми пошкодимо пропущені хвилини до кінця дня.

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное