Чому принцип «не добре, ви не будете зло»

Яка жита, доброта Не завжди цінується. Сьогодні ви щиро і несамовитеся про те, щоб допомогти другу. І завтра він починає використовувати його, доки не сталося нічого.



© Freepik Щось схоже на героїні сучасної історії. Бажання допомогти похилого сусіда на дачній ділянці відігравати жорстокий жарт з жінкою. Чи варто стати родзинкою для людини, якщо в кінці вони просто сплітають на ньому? Дякуемо!

А рік тому, мій сусід загинув. У зв'язку з хворобою, вона повинна лежати більшу частину дня. Бабця Дочка Раї з родиною в місті. Не відвідають її дуже часто, бо Настя нещодавно подарувала їй другу дитину. І вони живуть в маленькій квартирі, де просто немає місця для літніх мам.

3610Р. 4200Р.

Моя бабуся часто називають мене і попросила мені допомогти їй. Потім зайдіть на хліб, потім принесіть воду, потім повісити одяг. Хоча у мене є маленька дитина в руках, я ніколи не повернув сусіда. Після того, як людина старий, і я не складний.



А потім бабуся Рейа загибла, і вона попросила мене залишитися з нею. За два тижні приготував сніданок, обід і вечерю для сусіда, очищав квартиру і підтримав її. В одній точці я половив себе мислення, що вона була як мати мені: ми були так близько.

Моя дочка і її сім'я прибули, але все це не сталося вночі. Нещодавно дочка з сім'єю прийшла до Бабця Рей. Її старша сестра попросила сина грати. За годину Саша повернулася практично крім. Спочатку не хочу сказати, що сталося. Але я не знайшов місця до того, як я дізнався, що збирався.



Виявилося, що рай бабуся варила свій обід і підібрали свіжі ягоди. І ніхто не назвав сина до столу, просто забули про його присутність. Не знаючи, що робити. Звісно, дитина була зміщена.

Але це небезпечне мене ще більше. Я не даю сина, хоча моя дочка сусіда на тиждень. Зробивши свіжий барбекю з свинини, і запакуйте весь багаж гостей додому. Моя бабуся ніколи не запам'ятала мене під час цього часу.



Але коли родичі зліва, на подвір’ї чути болісно знайомий голос: «Тонечко, сонечко, я вибігла з олії». Чи можна ви запускати в магазин, будь ласка? Він зробив мене дуже сердитися. Я розповів про те, що масло повинно було повідомлено про свою дочку. Я втомився, і я не збираюся бути її зануренням.

Звісно, мої слова болять мого сусіда дуже багато. З тих пір вона не сказала hello до мене. О, це добре. Чому ніхто не цінує людей і думають, що це океї? Я допомогла Бабця Рей знизу мого серця, але я думаю, що вона була дуже потворна!

Неймовірно, що героїне захопить гранату проти літніх сусідів. Тим не менш, ви погоджуєтесь, що неприємні залишки залишаються. У своєму місці ми відвідаємо Бабця рай і будемо говорити про своє серце. Імовірно, жінка просто не розуміє, що проблема і чому вони перестали спілкуватися з нею.

р.

Може бути сусід спочатку зв'яжеться. Вона не відвідує її як часто, як вона буде виглядати. Бабця Рай буде кукурудзяна потреба принаймні деяких зв'язків і компанії. Ми впевнені, що якщо вона розуміє причину незгоди, вона буде просто апологізувати і все буде відмінно. Що ви думаєте?

Покажіть мені, що ви поставите з вашим сусідом після такої ситуації? Подаруйте свої враження в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное