Що не можна робити тими, які дотримуються великого кріплення

Спостереження кріплення Не обов'язково, але досить духовний імпульс людини. Він необхідний для того, щоб зберегти своє тіло і душу чистою, морально збагаченою і стати духовно трохи краще. Ця практика не повинна дотримуватися всіх віруючих, тому що є навіть список тих категорій людей, які не потребують швидкості.

р.

Однак, якщо ви робите, то до кінця і з правою мотивацією. Якщо ви не зробите помилки тут, то так що сам пост може відобразити їх від продовження цієї практики. Щоб запобігти виникненню, ми розглянемо найбільш поширені помилки, які можуть статися швидше.

Чому швидко, якщо у мене є хороший показник і фізичне здоров'я? Я їсть правильної їжі і не потрібно.

р.

Застібка не просто про уникнення жирних продуктів і деяких продуктів тварин. Без молитви, сповідання та спілкування. Як ми вже говорили вище, застібка не так багато для тіла, як для душі. І очистити його. Застібка також є виразом нашої пентенсії, а не іншої спроби схуднути.

Надмірна строгість Я спробував швидко і зрозуміли, що це не для мене. Багато днів на рік необхідно позбавити себе від смачної їжі. А потім є важкі дні. Після цього я маю апатію і не хочу нічого робити.

16924

Дійсно, якщо людина хоче швидко, особливо коли він не заперечував себе насолодою відглутості, він буде важко. Але тут, як і в будь-якому іншому бізнесі, потрібно зробити все поступово. Не забудьте, що пост буде наступного року, і так далі. Ви просто повинні бути маленьким пацієнтом і не поспішайте заглибитися в новий елемент для себе.

Мій бос є дуже пристрасно людина. Він має негативне ставлення до людей, які не швидко. Може бути навіть відлякування. Я хочу спробувати цю практику раніше, але тепер я не буду.



Такі люди, звичайно, просто йдуть в крайні. Спостереження за швидкою необхідно в першу чергу для себе. Цей факт не повинен принести негативність іншим особам. Ще більше, це може призвести до гордості, як, дивитися, я краще, ніж інші. Такими аргументами є принципово неправильний і слід уникати.

Я довгий час стикався, але я почав помітити, що це стає більш важко. Трохи сердитися оточення, наприклад, колег і сім'ї. Вони завжди працюють з жирними продуктами, і я навіть маю запах, який робить мене нещасливими. Варто заздрити.

Р

Насправді, навпаки, швидко, як процес очищення, варто принести тільки позитивні емоції. Але якщо виникла ситуація, в якій організм випромінює негативний, ніхто не перешкоджає зупинці. Краще їсти м'ясо і бути іншим, ніж швидко і ведмедя тільки негативність.

Можливість харчування як ворог М’ясо вбитих тварин неможливе. Я хочу спробувати не їсти їх на всіх. Це зробить мене очищувачем і ближче до Бога.



М'ясо має в своєму складі білки і амінокислоти, без яких дуже важко для людини, щоб існувати нормально. Чому втратити їх? У той час як Іслам і Юдаїз забороняють певні продукти, християнство не має. Якщо це нормальні продукти харчування і не сурогати, їсти їх не заборонено.

Іншими словами, застібка в першу чергу для себе. Таким чином, людина дозволяє більш духовним, більш позитивним, більш духовним у світі. Молитви і думки про вічний похід з худою їжею, і все разом це обов'язково носить плоди. Подумайте про себе, чи потрібно це. А потім швидко. Право і без негативності.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное