Випадково побачила волю на журнальному столі мами, вона кричав, але читати її.

Найважчіше, що батьки не пізнають. Ми вирощуємо, ми не погоджуємось з нашими батьками, ми витрачаємо час на карелі та резиденції. А потім ми шкодуємо про те, що так мало часу разом, тому багато хто не просить їх, і без дорогих людей у світі ми так само само само самотні. На жаль, сім'ї часто не погоджуються над поділом майна. Непристойна несподіванка для Ірини.

р.

«Мати не молодий. Недавно приїхали відвідати її, тушковавши картоплю, очищивши будинок. І перед сістим, щоб розслабитися і пити чай, я помітив папір на ящику. Він був заповітом. Я почав читати його, Іра припускає.



Моя мама завжди приділила увагу мені і вірі. Я ніколи не думав, що не кладе мене в неї. З Я побачила її волі, ми мали велику боротьбу. І хоча я тепер розумію, що моя мама не побажала мене, я не пробачила її.



З якоїсь причини мій мама вирішив, що всі майно повинні передаватися до моєї молодшої дочки, і я повинен бути лівий з нічого. Коли я попросив її, чому вона робила це мені, мій мама сказав мені, що я мав все, і Вера був важко.

8415689

Я закінчив університет, працюю в хорошій роботі. Мій чоловік робить гарне життя, занадто, але той факт, що моє ім'я не в мій буде просто непристойним. Vera був нещасливий з чоловіком, він пішов з невеликою дитиною на рік назад. З тих пір, Vera знаходить деякі робочі місця і намагається зробити кінці зустрічі. Так мій мама вирішив залишити свою квартиру і її економія. Але я дочка, і я заслуги моєї матері? І якщо моя сестра потрібна допомога, я ніколи не віддаю її. Я вирішив поговорити з мамою.

р.

В кінці змінив її розум, і буде, що вона тягнеться перед силою. Попереднього документа згадує своє ім'я як спадкоємця. Але це не змінює те, що мама зробила. Якщо я не сказав, що вона не подумала про те, що я подумав про те, що я побачила мене в заповіті.



Мені болить, що в очах моєї матері я виглядав, як людина, яка може робити погані речі до своєї сім'ї. Я даю вам причину думати про мене? Я завжди спробував допомогти мамі в будь-який спосіб я можу. Я думаю, що достатньо довірити.



Вера дивилася, коли вона дізналася про заповіт. Вона сказала, що вона дасть мені половину майна будь-яким чином. Але вона розуміє мій образ. І все ж, на душу все-таки є шишка. Здавалося б, що мій мама просить прощення, і я не пробачу її. й



Мати - найдорожча людина світу. Ви повинні оцінити кожну хвилину поруч з нею і спробувати підтримувати той, що дав вам життя. Ніяких матеріальних переваг не замінять добрі поради та збори душі у вихідні. Рекомендую батькам. Вони зробили все, щоб діти щасливі. Не відроджуйте свою маму, тому що коли вона йшла, вам сподобається відпочинок для слів, які ви сказали.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное