Виявна історія, де є цвітаюча жінка після 50 і трьох тато кандидатів

Попередня статтяНабрячення вагітності на 56 років – подарунок Богу або покарання? Якими думками відштовхує жінку в роки раптової вагітності і як реагувати на такі сюрпризи долі – це наша історія сьогодні.

Хто буде судити, хто буде сміятися, і хтось мій сюжет може бути корисним заняттям. Саме тому я вирішив поділитися ним. Моя назва Тамара, я 56 років, і кілька місяців тому я дізнався я був вагітним.



Для мене новина шокувала. Що про вашу сім'ю? Як розповів дочка і син-в-право, вони навіть втратили дар мови. Вони не вірять, Я думав, що я зробив історію з боредом. Але коли я продемонстрував їх УЗД, всі сумніви та скептицизми миттєво відхилялися.



Я не поспішав. Не тільки тому, що вона боїться судом, але і тому, що вона не повністю знає її ситуації. Я не знаю, хто батько був. Я живу один за 7 років. Немає чоловіка, тому я дозволяв собі мати короткострокові справи з більш ніж одним хлопцем. І тепер мені довелося оплатити мої гріхи з ігноруванням.



На посаду батька було 3 кандидати. Перший – мій самотній сусід Василь Петрович. Він і я був друзями протягом декількох років. І останнім часом нове почуття віддало, щоб любити... Другий Михайло Михайлович, 46-річної хлібобулочної продукції Він був, як фільм з ним, це просто обсесія, яка прийшла на нас, і ми давали. І третій – молодий чоловік, колега шахти. Я не говорю про нього, щоб я не випадково руйнував долю хлопчика.

Я ніколи не був в моєму житті. Дякуємо Богу мій дочку. Він сказав: «Мами, це подарунок від вище». Що мислимо, народжуємо, звичайно! І ми допоможемо всім, якось ми впораємо. й



Так я віддаю питання про те, як боротися з батьком дитини. Я вирішив, що до тих пір, і як дитина буде народитися, я вирішив щось. Це не те, що доля замовляється. Коли прийшов час залишити, кожен на роботі, звичайно, дізнався про моє цікаве становище. Хлопець-коледж був настільки страшним, що той же день він подав листа відставки. Я не бачив його з.



Михаїл дізнався про все і прийшов, щоб запропонувати свою допомогу як справжній чоловік. А Василь відразу ж зробив пропозицію. Я сказав йому: «Так що дитина і не від вас ще може бути!» – і він відповідає, що це не важливо, так що він буде любити рідного.



Я сказав так. Наступного дня після цієї розмови ми пішли на живопис. Три з нас тепер чекають малюка. Михаїл наполягав на допомогу, поки дитина народилася і тест ДНК було зроблено для визначення батьківства. Він сказав, що якщо дитина залишив його і він пішов, він ніколи не прощав себе. Вони стали друзями з Вася, вони подбали мене, як князі. Дуже багато уваги від чоловіків.

Що ви думаєте про історію Тамара? Ви думаєте, що наш героїн зробив право, коли вона вирішила мати дитину? Ми побачимо ваші думки про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное