Я не можу допомогти, але торкнутися після ознайомлення з дерев'яним різьбленням зі сто тисяч послідовників в Instagram та освіті в 8 класі.

Що ви думаєте, дерево Чи є це загальна професія або виклик? Чинник маленького села Куятун Ігор Перевалов власним прикладом доводить, що це ремесла для душі. У віці 58 він вирішив стати блогером Instagram. В менш ніж за рік 107 000 осіб підписалися на сторінку. Я задаю, чому сільська різьба хабарників так багато?

Вуд майстер Ігор Перевалов опублікував перший Instagram повідомлення 25 червня 2020 року. Людину негайно записали відео знайомства, в якому він timidly визнав, що він не знав, що блогав. Він говорив про своє життя: «Я хвора людина. Я маю лише 8 класів освіти. Я впевнений.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



Але, навпаки, привертає увагу. Ігор живе біля лісу, де він збирає матеріал для ручної роботи. Навесні і влітку він робить заготовки так, щоб взимку він не сидить свічкою. Вся робота виконана вручну, без однієї машини для деревини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



Після того, як Ігор працював викладачем трудового навчання в школі та працював з дітьми в мистецькому колі. Також запрошують навчати в творчому домі. У зв'язку з відсутністю освіти людина повинна дати свою роботу молодшим і більш кваліфікованим фахівцям.

Нерідко майстер самозахисту бере участь у різноманітних змаганнях та обласних виставках з декоративно-прикладного мистецтва. Він щасливий поділитися своїми досягненнями з виконавцями, завдяки яким вони будуть знати його краще.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



До речі, Ігор робить ремесла не тільки з дерева, але і з інших матеріалів. Наприклад, тут пара його бісероплетіння. Важко уявити, як це важко. Але результат обов'язково варто!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



Красива колекція плетених кошиків також вражає. З такою цибулею я хочу піти в ліс!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



Ігор Перевалов – щасливий сімейний чоловік. У своїй дружині Катя, він просто не любить душу. Разом вони піднялися і кладуть на ноги два сини і дочка, які тепер живуть в інших містах з їхніми сім'ями. Він також має 3 красивих онуків і трохи онука.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



Чому потрібен блог? Мета Ігоря Перевалова не продає свою роботу. Незважаючи на те, що людина мріє зробити достатню кількість грошей і купити його дружину квиток в медичний санаторії. На жаль, жінка має проблеми зі здоров'ям, і вони не змогли допомогти від держави.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



Ігор отримує справжню насолоду від спілкування з людьми. Він також знімає відео-уроки, в яких він показує, як зробити вироби з різних матеріалів. За 25 років працює в звичайному передбаннері, де він влаштував свій маленький майстер-клас.

Майстер також влаштовує своєрідну лотерею. Будь-який може придбати номер за символічною ціною. Після цього Ігор обіймає відставку серед учасників та надішлемо свої роботи переможцям поштою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



За тим же принципом, Ігор брати участь у благодійній діяльностій Запрошує абонентів на вибір, які вони хочуть отримати. А потім всі приступи направляються для лікування дітям.

Він також пропонує своїм гостям розширити свої історії. З тих пір і торкнувшись історії не залишають байдужими!

Ігор Перевалов мав ще одну мрію. Він хоче офіційний документ, який дозволить йому навчатися з дітьми та навчати їх. На жаль, він ще не був найманим для такої роботи, цитуючи свій вік і брак освіти.

У вересні 2020 року в Іркутському домі ремесел та фольклору Ігор влаштував свою виставку ручної роботи. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Такий потік творчості не ходив Шановні друзі!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Ігор Пас (@igoriablog)



Шукаєте профіль Ігоря Перевалова, ви переконані, що Як потужний інтернет?й За його словами, тисячі людей дізналися про чоловіка не тільки з Росії, а й з інших частин світу. Ми щиро сподіваємося, що наша стаття допоможе майстрам збільшити аудиторію і швидко реалізувати свої мрії. Ми бажаємо творчого натхнення та довгого життя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное