На прикладі дочки Цвєтаєва ми покажемо, чому не можна відмовитися від подарунків долі

Кожен з нас В житті є вибір.і не тільки. Що в корені. може змінити долюДля поколінь. Відповідальність Ось ключове слово. Але не дайте тим, хто не хоче взяти відповідальність за своє життя, думаю, що все вийде самостійно. Пробити вибір - це вибір. Але результати різні. Ariadne Efron, дочка Марина Цвєтаєва, прийняти виклик.



Поза «Ложки» Ми були дуже вражені в новинах Історія Ця жінка. У багатьох способах мистичного, але вірно до останнього слова. Ariadne Efron зробив свідомо вибір. Ми не знаємо, якщо вона торкалася від нього на схилі життя. Але вона проживала гідним життям, подолання багатьох перешкод. Це був її вибір.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@esartak)



Дочка Марини Цвєтаєва Можливо, Небеса давала можливість втекти в трагію життя. Кожен має право вибрати свій шлях. Це його. Неймовірна історія Арідона Ефрон в ретелінгу Олени Коркіна, біографа сім'ї Марини Цвєтаєва.

Коли я взяв участь у мистецькій школі Лувр, ми вчили історію живопису елегантною старою леді імені Олі. Вона була грандіозною або онучкою Thiel Ulenspiegel автор Чарльз Де Coster.

Коли вона запровадив нам у першому класі, запитала: «Для родича, мадама?». Французька читала трохи, і це був перший раз в її житті, коли хтось запам'ятався її знаменитим представником. І, звичайно, після цього вона відчувала найбільш симпатію серця для мене. Іноді книги грають дивовижну роль у нашому житті. «Ulenspiegel» була улюблена книга мого підлітка. Я не зловив його, я не знаю його, там не було подальшої історії, дивно право!



Поза «Ложки» А один день прийшов до мене після класу і попросив мене залишитися для розмови.
Мадемойселл, - сказала вона, "у школі є філантроп, англійський, його ім'я - пан Вадінгтон. Я ніколи не зустрівся з ним, я тільки знаю його по листуванню. Його пізня дружина багато років тому, що до мене навчався тут. А в пам'яті її пана Вадінгтона сплачує за курс якогось здатного студента нашого, який протипоказаний за допомогою. Закінчила чергову школу-інтернат. Я нещодавно отримав лист від нього, запитуючи мене, щоб рекомендувати його зможливим студентом, і я вибрав вас, Mademoiselle.

Я написав його про вас, про ваш фон, про ваші здібності, про Ваше погане здоров'я. І сьогодні я отримав свою відповідь. Він тепер на півдні Франції, де він зазвичай проводить свої літо. Що лист. Читати його, Mademoiselle.

Я приймаю і читаю, як пан Вадінгтон подяку Мадам Де Костюм для рекомендувати ла дзвіниця Аріане, і за час, який запитує її, тобто, передати запрошення на відпочинок протягом місяця, або до тих пір, поки вона може, в його будинку біля Марсель, для зміцнення її бідного здоров'я свіжим повітрям і морським купання. У моря, хоча далеко від будинку пана Вадінгтона, але на його службі буде автомобіль з хауфом.

, Україна

GettyImages - О, звичайно, я приходжу!

Я поцікавив крихкий Мадам Уленспієгель, притиснув незакінчений лист до грудей і кинувся додому.

Коли я продемонстрував листа до моєї матері і сказав її, що я вже погодився, вона сказала:

- Ти божевільний!

- Чому?

до Якщо ви їдете в Марсель, ви можете відмовитися від інших.

- Як де?

- Скрізь, в Алжирі, в бульйоні.

- Ох-Ох! Ну, то я точно приходжу!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Костянтинов Діана (@dianahaniewicz)



І я написав до пана Вадінгтона, що я вдячно прийняти його запрошення.

І так я отримую з перевезення на невеликій станції, перед тим як я отримую Марсель, і я отримую з моїм бюлетеня і я дивлюся в новому місці, і є людина поруч з мене:

- Чи є Гостям Mademoiselle Mr Wadington?

І якось... дивився, він дивиться на мене? Це трохи занадто обережно.

Виявився водієм автомобіля, відправленого для мене. І все, що я говорю про погоду, про море, про Париж, і він дивився на мене так дивно від часу, що він навіть занурився мене.

Нарешті, ми приїхали до воріт кам'яного паркану величезного парку, як я думав. Він підв'язав, відкриті ворота, і ми поїхали в цей парк і кладемо алею високорослих кущів троянд, що припливають до будинку.

Це був старий камінь двоповерховий величезний будинок під кахельним дахом з вузькими вікнами, вони були жалюзі, а інші були закриті і жалюзі – так жити на півдні Франції влітку, зберігаючи прохолоду в будинку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@firan_giz)



Перевага долі Арідне Ефрон На ганку зустрілися два - чоловік і жінка. Коли вони побачили мене, вони були як стрункими, не знімаючи очі від мене. Я сидів в машині, поки водій не прогулявся на машині і відкривав двері. Я пішов, щоб побачити їх.

- Привіт, я сказав, що почуття повністю idiotic.

- Привіт, Зроблено! Відповідав чоловіка і взяв на себе валізу від водія.

- Ласкаво просимо, Mademoiselle! Жінки також знайшли подарунок промовленості і запрошують жест. Приїдемо до Ваших номерів.

І як ми проходимо через зали і коридори, сходи і проходи, жінка подивилася на мене зараз, а потім з навіть своєрідним жахом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Ян Колотова Терапія Текст (@yana_yanak)



"Що на обличчі? Може бути, я отримав брудні на поїзді? Я збираюся отримати порошок в кімнаті і подивитися на неї.

На другому поверсі були представлені чудові номери.
до Де пан Вадінгтон? він запитав.

до Ви побачите його перед обідом. Він чекає вас у великій кімнаті з каміном, пропущеним через. П'ятимісний обід Виходить з шляху, Mademoiselle.

Я був окремо. Я починав оглянути свої володіння. Однокімнатний номер був чудовим спальним місцем. Дерев'яні ліжка, комод, туалетний столик, стілець, вузька шафа. Все було чудово очищено - клумба, льон, ковдра, рушники, серветка і букет троянд на комоді. Через жалюзі я бачив величезний, аж до горизонту, парк.

Другий номер був великим, кутом, з двома вікнами, з високими книжковими шафами, повною книгами і альбомами, які я поглянувся крізь скло. На одному з вікон стояв великий дубовий стіл, високий стілець і дерев'яна поличка. Тексти пісень, а це означає: І виявилося, щоб бути скарбом! На полиці була ціла арт-магазин: коробки з акварельними фарбами, груди з набором гуашів, дерев'яних олівців з пастельами, пачки і ніг різних сортів паперу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@meinhardt.maria)



Я дивився на це все і не міг вірити очі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я шукав годинник, це був час до обіду. Я сидів на високому стільці на цьому чудовому столі, взяв папір з пакету, і почав прокат захопленого листа додому.

У десятці до п'яти, я з'являвся. У величезному залі з каміном вже було світло від відкритих дверей. Немає в ній. Я пішов на вікна, щоб захопити вигляд, потім подивився навколо і, побачивши великий портрет на стіні, підійшов його. І струнений. Я дивився на цей портрет, як всі раби дивилися на мене вранці, майже в жаху. Це був пастель, дуже добре.

А що портрет мене був. Але не я просто бачив в дзеркалі, але я в подальшому, коли я тридцять. Тексти пісень, а це означає: Я не можу зробити очі від портрета. У шокі всіх моїх почуттів я бачив своє майбутнє, я читаю в цій людині всі почуття ще не досвідчені, в очах цієї жінки я бачив захоплюючу таємницю всього, що я збираюся випробувати.

Я прокинувся з годинникової боротьби і перевертався навколо. На каміні стояли високий сірий чоловік в чорному кольорі. Він був паном Вадінгтоном.
Дружина пана Вадінгтона загинув дуже молодий з дуже стійких захворювань. вона була художниця, любитель. Займав приватні уроки, навчався в Луврській школі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Світлана Нефьодова (@sveta_nef)



Найдивовижніше, що ніхто не підозрював нашу неймовірну схожість до приїзду. Зважаючи на те, що Мадам де Coster ніколи не бачив пана Вадінгтона або його дружини.

Перший раз побачив мене в залі свого будинку на портреті своєї пізньої дружини (і це було її самопортрет), він практично втратив свої почуття. Як він сказав мені пізніше. І він був дуже старанним, колишнім офіцером у британському флоту. На той момент він пережив диво, він бачив, що Небеса і мертва дружина відправили його дочку. Саме так він розумів, для того, щоб з яскравою пам'яткою я був половиною віку жінки в портреті.

Я жив там два тижні, я пам'ятаю.

Пан Вадінгтон запропонував мені переїхати з ним в Англію, де він буде влаштувати опікунку, зробити мене спадкоємцем на всю безглузду, я б жити в Лондоні, я буду давати щомісячні пільги, з яких я можу допомогти родині. Я візьміть уроки гравіювання (що мені сниться і не вистачає коштів) з кращих англійських майстрів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Марина Цвєтаєва Музей будинку (@tsvetaevamuseum)



Ну, все інше ви можете уявити, можливо, ви не можете.

І я, звичайно, відмовився і пішов додому, в моє життя.

Коли я прийшов до школи восени, я дізнався, що пан Вадінгтон був сплачений за останні два семестри моїх досліджень, тому я мав освіту.

Якщо я прийняв пропозицію пана Вадінгтона. Чудовий, це не так?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@gevorkyannatalya)



Як дочка Марина Цвєтаєва проживала після повернення до СРСР дочка Ariadne чекав тесту. Вона прийшла з сім'ї, після того як її дочка повернула батько і матір, Сергій Єфрон і Марина Цвєтаєва. Спочатку працював у редакційному відділенні журналу «Reue de Moscou». Але незабаром її батьки затримали, а потім звинуватили про запобіжність.

У 1939 р. Арідне Ефро Приймали до 8 років таборів. Через два роки вона дізналася, що батько загинув у в'язниці, і її матір забрав своє життя в Татарстані.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Марина Цвєтаєва Музей будинку (@tsvetaevamuseum)



Ефрон подав своє увесь вирок. Вона знову затримала в 1949 р. і вирокувала до життя Все проживало в Сталіністських таборах 16 роківй У 1955 р., як не було злочину, вчиненого Ефроном.

Дочка Марина Цвєтаєва Працював перекладачем проза і поезії, мемористом, художником і навіть арт-критиком. Ariadne помер на 62 від масивного інфаркту.

Я думаю, що це велика жінка з'явився для багатьох гріхів вид. Це був її вибір. Може вона залишається в нашій пам'яті як приклад відданості, прийняття і любові.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Ян Колотова Терапія Текст (@yana_yanak)



Детальніше про життя іншої чудової жінки, до речі, долі з героїнем сучасної статті дещо схожі.

Що таке відсоток людей, які отримали шансЧи можна використовувати його? Яким чином? Розкажіть мені в коментарях.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное