Увімкнути в активному пошуку не готові маррі жінки з дитиною і буде щасливо

Відносини сучасних людей Дуже відрізняється від того, що колись вважається нормальним. Це, мабуть, природний процес. Після того, як зміна поколінь неминуче призводить до змін у всіх сферах життя, особливо в особистому житті.



Історія, яку ми будемо говорити, є відображенням сучасної реальності. Ви дізнаєтеся, що ідеальна дівчина повинна бути в очах сучасної людини в активному пошуку. Хочу швидко знайти один.

У 2 роки я буду 40 років. Я знайшов роботу мрії, де я зароблю гідну зарплату. У мене є автомобіль, який я сплатив кредит. Хочу вирішити проблему житла. До сучасних стандартів, я дуже хороший: Я навчаюся в залі, намагатися контролювати своє харчування і піти в перукарню. Не думаю, що я блюво. Я хочу відзначити своє життя, щоб ви знали, що я маю на увазі.

Те, що я все одно. Хоча багато дівчат навколо, я не міг знайти одного. Хочу поселитися і почати сім'ю. Звичайно, у мене є вимоги, що дівчина повинна відповідати. Але це нормально?



Я не готовий зрадити жінку, якщо вона вже має дитину. Це буде ідеальним для цього шлюбу, щоб бути першим для мене і дружини. Я хочу, щоб не бути дуже досвідченим у відносинах.

Я зустрінувся з досвідченими, дайте їм, жінкам. З кожним днем вона була як битва. Такі жінки дуже міцні і затребувані, вони, здавалося,,, відроджують всіх чоловіків в цьому світі. Я не хочу, щоб.



Я допускаю, аж до 30 років, я очолюв досить сипучий спосіб життя. Довгий час поруч з однією дівчиною я не залишився, іноді я не пам'ятаю імен. А потім він проходив... Я хотів би одружитися, мати дітей. Коли я почав шукати жінок, я зрозумів, що вони були дуже селективними. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, перш за все, мій розум, не мій серце.

Портрет ідеальної жінки, але я хочу більше почуттів. З повагою, Я готовий дати йому, якщо вона заслуговує на дружину. Я хочу, щоб мій подруга був солодкий і ніжний, дуже класний. Вона не повинна залежати від мене фінансово і думати тільки про мої гроші. В ідеалі це людина, яка хоче постійно розвиватися. Я хочу бути цікавим з цією жінкою.

р.

Хочу жити з жінкою під одним дахом. Давайте разом: Я можу очистити і вона може приготувати. Я люблю домашню їжу з любов'ю. Звісно, можна поїхати в ресторан або замовити щось вдома. Я завжди готовий піти, якщо моя подруга втомилася.

Звісно, хочу зустріти гарну і доглянуту жінку. Чоловіки люблять очі, і це правда. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я люблю, коли дівчина має довге волосся, манікюр завжди свіжий, легкий макіяж. Яка фігура... Я вірю, що здорова жінка не може мати flabby шкіри з целюлітом!

Р

На жаль, сучасні дівчата лази не хочуть дивитися себе. Вони не хочуть народжувати. І сниться 3-4 дітей. Я хочу допомогти дружині будь-яким чином. Я не думаю, що це може бути будь-яка проблема. Діти – діти.

Зараз я часто зустріти дівчат в Інтернеті. Я не читаю профілі в принципі. Чому? Ми зустрінемося з нами Однак не виходить за одну дату. Жінка не схожа на фото, після чого починає вимагати.



Я просто попросив жінок, як вони бачать відносини, що чоловік повинен бути. Я отримую весь перелік побажань. І іноді дівчина може сказати, що я не в її смаку. З тих пір, коли дівчата починають діяти так? Я не знаю, якщо я коли-небудь одружився...

З редакційної колегії Добре, жорсткий випадок ... «У кого-небудь іншому око ми бачимо метелика, а у нас не помітили журнал» – це слово, яке ідеально описує цей чоловік. Як змусити всіх жінок бути занадто затребуваними і зробити речі гірше. Найсумнішим є те, що люди просто не розуміють його.



Я боїться, що він не буде шукати вірну дружину, яку він ніколи не знайде. І якщо удача посміхатися на нього, швидше за все, що ця леді залишить його рано чи пізно. Що ви думаєте?

Вони поділилися враженнями в коментарях. Я впевнений, що ви будете говорити після цього оповідання. Крім того, такі випадки зараз зустрічаються всюди. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное