Чистий мама позбавляє від дітей після зарплати, а в кінці місяця повертає їх

Чи можу я отримати гроші дочки, якщо вона постійно робить непотрібні витрати і не може навчитися правильно керувати гроші? І як наситити дитину дорослої дитини від надмірної безтурботності про фінанси? Що таке наша історія?

На місяць тому, моя дочка відвідала знову з повними пакетами дорогих страв. На тиждень раніше, запозичила гроші з батька, і я досягла її Paycheck. І тепер я повернув боргу і знову почав робити зайві витрати.



Я завжди відмовляється приймати угоди, тому що я знаю, що в кінці, гроші, витрачені на них, вона сама пропустиме. Цей цикл взаємодопомоги відбувався протягом року. Як син-в-право отримав роботу в твердій компанії, і діти почали жити на великій нозі. Планування вашого бюджету та забути про це.



Я запропоную пораду від друзів, щоб вони були тільки непорозуміння. Яка проблема? Вона допомагає, вона окупається назад, все дрібно.



Мій чоловік дав час назад. Він сказав: Ми не повинні позичати. Я не розумію, чому ви так турбуєтеся про це, Мати. Стоп викручувати себе нічого! Чому не хвилюватися? Якщо ми не тут, де вони йдуть? Чи є вони отримувати кредит? Не займе багато часу, щоб отримати борг. Бог заподіяти квартиру буде втрачено в кінці, так як з'явиться силу.



Про те, як поспілкуватися з дочкою, щоб вона могла почути мене. І нарешті я отримав це! Я вирішив обдурити і попросити кредит себе, нібито для нової пральної машини. Моя батько і я планував купити цей місяць, і ми були достатньо грошей, але моя дочка не знаю про це.



План добре працював. Наприкінці місяця моя дочка запросив мене запозичати гроші. Я забув, що я отримав багато грошей кілька тижнів тому. Я подарував свої гроші і сказав: «Ви бачите, мій дорогий, як ти про гроші!» Я запозичила його і не писав його. Що відбувається на все. Ви витрачаєте прямо і зліва, і ви не думаєте про те, де всі гроші йдуть. Але при грамотному бюджетуванні ви не змогли попросити позики від мене і батька!



Моя дочка була здивована, але вона дізналася урок. З тих пір, поки не припинився робочий день з кредитами.

Ви думаєте, що проблема дійсно вирішується або повернеться до нормального?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное