Чому ті, хто не ходив до ліжка, щоб зберегти енергію, що виживається в бджолиному Ленінграді?

Рух - життя.й Ви можете почути, що фраза кілька разів. Незважаючи на те, що здається досить літровим, це робить більше сенсу, ніж це здається. Не так багато про фізіологію, це про те, що відбувається в наших головах. Якщо згадувати трагіальну сіжку Ленінграда, ті, хто вирішив «Зберегти ресурси» вперше втратили в цих складних умовах.



Люди, що залишилися, як тільки вони "полягають". Навіть якщо вони думали, що вони врятують дорогоцінну енергію. Навпаки ті, хто залишився в русі, які до останнього занурилися з книгами, шукали дрова, перетягнула вода з річки, вдалося витримати. Що порівняти, ви можете запитати? Це також правда, але ми в новинах. "Сайт" Ми вирішили, що в сучасних реаліях, мета-налаштування може бути складною.

З одного з наших друзів побудувала свою життєдіяльність на приведення сина «у народу». Вона працювала на всіх доступних роботах, завжди збережених, зробив уроки з сином, перетягнувши по колах, навчалися в інституті і змогла зішкнути разом, хоча не для пишного, але весілля. А потім вона впав її ноги.

р.

Він пішов: назад, тиск, деякі старі грижі і все, що. В цьому бездіяльності, доки мама потрапила до деяких психологічних семінарів. Мій син допоміг мені і зробив мене йти. Він спробував свою допомогу перед.

Пройшла розмова з фахівцем. Моя мама запитала, що вона проживала. Щоб відповісти на це питання було складно, і просто одночасно. Син виріс, тепер піднявши своїх дітей, і вона залишилася без мети. Зупинився, отримав старий швидкий. Про те, що вона хоче зробити.

р.

Тоді мій мама пам'ятав, що поки не вагітна вона купила кілька акварелі і збиралася зробити творчу роботу. "Це!" психолога підказали. І ви знаєте, що? Мама вже продає всі її акварелі. І не просто акварелі. Я нещодавно замовив офіс від неї. десять фотографіїй Навігація

Рух життя

Я пам'ятаю мій бабуся. До останнього дня вона мала ідею фіксації всіх нас правильно. Неважливо, як вона відчувала, вона завжди пішла на кухню і варила. Останні роки Її руки вже не слухали її, але вона все ж наполегливо збиває картоплю. Вона також любила квіти і книги. Вона може перечитати кохану Єсенін і дивувати, якщо вона буде флюси або назтуртію.

По суті, є багато таких історій. Жінки, які втратили своїх чоловіків одночасно і розпочали успішний бізнес. Пенсійник, який проданий всім своїм майном, купив яхту і відмовляється від поїздки. І так і так далі. Ні з них торкається їх наявності.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Тому що вони здатні прийняти будь-які дані, перебудувати і переформатувати їх життя. Або принаймні залишатися зосередженим і веселим. Ось чому всі живуть так щасливо.

Це те, що ми говоримо про життя і рух. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Нехай це буде. лацінаЦе важко зробити, але хто каже, що мрії не приходять? Зима в Балі? Вивчайте англійську мову Зробіть свій власний фільм? Який з них здається непристойним для вас?



Рух - життя.й Це те, що мій бабуся використовується для того, щоб сказати, коли вона може ледь перемістити ходи. Який чудовий винахід! Перед телевізором і сухим. Читайте нашу статтю про те, що Андре Мауріс написав про старість. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное