Моя мама випікає мулічі тільки за рецептом Дарії Звека, вона дала мені всі секрети галицької кухні.

На Великодні цього року я запікаю торт з родзинками на Дар'я Звікй Дарія Заслужений кулінарною легендою! Книги про випічку цього харизматичного і талановитого пляжу Галицької кухні передрукували понад 9 разів! І з хорошої причини, тому що кожен рецепт дійсно ідеальний, все виходить з першого разу і hurrah.

Ну, якщо ми говоримо про Великодні кондитерські вироби, то цей рецепт є одним з кращих! Моя мама випікають на ній 17 років, принаймні. Крім того, вона спробувала багато нових речей, але нічого не знайшов. Доведений рецепт за роки!



Кульич з родзинками Сьогодні видання "Сайт" інструкція із застосування приготування їжі з родзинками з Дарії Яковлевни Звек, автор низки популярних книг з рецептами, в тому числі «Солодні печиво» та ін.

інгредієнти
  • 1кг борошна
  • 400г молока
  • 10 жовтків
  • 100г дріжджів
  • 200г вершкове масло або маргарин
  • 300г цукру
  • 100г родзинки
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 лимон


Підготовка
  1. Щоб приготувати опар, розвести дріжджі в теплому молоці, а потім додати 100 грам цукру і 200 грам борошна. Дуже добре перемішайте і залиште совку в теплому місці протягом 15-20 хвилин. Опара буде подвійною, а на поверхні повинна з'явитися так звана «капс».



  2. Додайте решту цукру і жовтки до совки. Деякі білки можна використовувати для глазурування. Також додайте лимонну шкірку для аромату і борошна. Додати борошно поетапно. р.



  3. У процесі перемішування тіста додайте розтоплений і охолоджений вершковий масло або маргарин. Перемішайте тісто приблизно 15 хвилин, принаймні. Тісто повинна бути еластичною і м'якою, її не варто приклеїти до рук. Покрийте готове тісто рушником і залиште в теплому місці протягом 40 хвилин. Потім відкладаємо і залишаємо за собою ще півгодини.





  4. Готуємо форми для випічки тістечок заздалегідь. Покрийте їх пергаментом або змащуйте їх маслом. Розбавити готове тісто на кілька частин. Форми для випічки повинні бути заповнені третім тестом. Не кладемо тісто, щоб випікати відразу. Зачекайте, поки він не подвоює, потім випікаємо.



  5. Перед випіканням змащують збитим яйцем 20-30 мілілітрів молока. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин до готовності. 22911434



  6. Це, дрова Готовий. Прикрасити їх як вам подобається. Я люблю використовувати білкову глазур, посипки і мастичні фігурки для цього.





Я також запропоную дізнатися, як підготувати повітряні бункери, які називають «косами» за рецептом Дарія Звека. Не тісто, але магія - найяскравіші і пишні!



Зауважте, що борошно повинна йти точно 1 кг: не більше (при цьому торт буде забитий) і не менше (при цьому тісто не підніметься під час випічки). Добре, жир (метелик) слід додати в кінці змішування тесту. Важливо!



Я додаю від себе, хоча я впевнений, що багато домовласників знають про це, тістечкам необхідно запікати в стані спокійної і духовної гармонії і тільки з хорошими думками і молитвою на губах. Тоді це буде чудово!

Щасливий - жінка, яка вимовляє торти своїми руками. За це вона стверджує себе як опікунка сімейного вогнища, як щаслива дружина і мати. І є багато нас!

Шановні жінки, ви будете любити вас. І знову з мого серця рекомендую приготувати торти з родзинками за цим рецептом, вони з'являються дивно смачними і ароматними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное