Подруга спостерігала в відео і в 50 почали пускати в тренажерному залі як стрункий

У Лівані, 88-річному Nahida Абдем працює в одному з тренажерних залів, які доводять щоденно, що вік не має значення. Вона є інструктором фітнесу, який виглядає 40 років молодшого віку. Її форма може бути пов'язана, і її натхненна історія є найкращою рекламі спорту! Детальніше про життя цієї унікальної жінки розповість редакція "Сайт"й І в кінці статті ви знайдете високомотивне інтерв’ю з Самою Наїдою.



Вік не має значення, Вік – це лише номер для мене. Це означає нічого мені. Я забув про нього, говорить 88-річний Наїда. За перший раз вона прийшла до навчання після 50 років. У тренажерному залі вона принесла біль в коліні, щоб сказати, що вона повинна допомогти вправі.

р.

Спочатку жінка навряд чи опанувала тренажери і була сором'язлива інших, але вона швидко пройшла. «Коли я почав регулярно навчатися, я пішов на найдовший кінець приміщення. Щоразу інструктор давав інструкції, я був нервовим і ембарисним. Незважаючи на це, Nahida не дала. В результаті, завдяки спорту, вона не тільки перемагає серйозних проблем зі здоров'ям, але і стала відмінним фітнесом тренера.



«Я просто вішав сертифікат на успішне завершення занять на стіні. Але я сказав, що Бог буде судити мене, якщо я не допоміг іншим. Я почав навчання і я дуже сподобалося! Я люблю допомогти жінкам зламати безкоштовно, говорить Nahida.

Цікаво, що в повсякденному житті жінки практично не використовують косметичні засоби. Саме тому ми можемо сказати, що його досить молодий зовнішній вигляд досягається через навчання і правильне харчування.



На даний момент кількість студентів Нахіда вже тис.й Важко вірити, але багато хто з них - 70 років молодше тренера. Вечеря просто дивиться на її фізичній формі. В цілому вона є джерелом мотивації і прикладу того, що жінка хоче бути в майбутньому.



Наїда повністю підготує навчання і водночас проводить свій бізнес. Вона була вдовована 40 років тому і ніколи не одружений знову. І вона. 4 хвй Стародавній син, до речі, 60 років.

Наїда не виняток. «У всіх тих, хто думає, що життя тільки означає харчування, пиття, роботи, сну і втомився, хочу сказати: це не так. Фітнес допомагає знайти в житті багато інших речей, ділити жінку. Тексти пісень, а це означає: І ви дійсно вірити її слова!



Нижче ви знайдете більше Детальніше з дивовижним Nahida Abden.

https://www.youtube.com/watch? в=0lylbqapz Твитнуть

Я сподіваюся, що історія цього 88-річного краси переконана, що ви ніколи не пізно Зробіть своє життя в руці, перейдіть на цілі, і найголовніше - насолоджуватися життям в незважаючи на всі труднощі. Бажаємо вам міцного натхнення та міцності!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное