Чому італійці не люблять McDonald's і це покинутий

Іноді звичайний хліб нудний і хочеться чогось цікавіше. У цій статті ми розповімо, як приготувати. паличкиВін відомий як Grissini. Подаються як перші курси, так і як закуска, такі як часниковий соус або плавлений сир.



Всім відомо, що італійці буквально обсесовані їжею. Також широко відомі праскай Як можна їсти пасту і піцу щодня під час перебування? Італійці все ще гурмани. У їжі визнають тільки якісну продукцію і віддають перевагу стравам, приготованим в домашніх умовах.

Італія ще є аграрною країною в багатьох відносинах. Багато містян мають родичів в с., які забезпечують домашнє харчування. Не дивно, Стратегія Макдональда не вживала в Італії.й Американська дієта захоплюється звичкою повільного жування їжі і приготування їжі тільки натуральними інгредієнтами.

Добре, домашні паніки відповідають стандартам навіть найоптимальніших гурманів. Це універсальна закуска, яка може поєднуватися з чим завгодно. Наприклад, італійці люблять Латинкий Це повна закуска. Я люблю подавати помади до перших страв з соусом.



Freepik інгредієнти
  • 200г борошна
  • 130 мл теплої води
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 0,5 ч.л. сухих дріжджів
  • 1 ст. цукру
  • щіпка


Підготовка
  1. Для початку додайте цукор і дріжджі до води, перемішайте.
    3610Р. 4200Р.

  2. Змішайте борошно з вершковим маслом і сіллю. До цієї суміші додаємо воду дріжджами з цукром. Перемішайте тісто ретельно.Якщо тісто прилипає до рук, посипаємо більше борошна.
  3. Покрийте готове тісто рушником і прокладайте в тепле місце на 30-60 хвилин, щоб підійти.
  4. Коли надходить тісто, ми розгортаємо в прямокутник. лацінай Верхня добре змащується маслом (Я завжди бере оливкову, вона ідеально підходить для лушпиння), ріжучих смуг 2-3 см.


  5. Тепер ми акуратно перекручуємо смуги в спіраль і викладаємо на чаші, вистилаємо папером. Не може бути занадто багато, але це більш красиво, я думаю.
  6. Можна посипати частину паличок, наприклад, з маком або кунжутом, а друга частина з меленою паприкою або сушеною зеленню. Тут можна уявити і експериментувати. Мій улюблений варіант - кунжут.


  7. Також хлібні помади можна змащувати рослинною олією спеціями.
  8. Випікайте наші пісочниці в духовці при 200 °C протягом 15 хвилинй


р.

Я рекомендую приймати 2 страви одночасно, тому що палички Вони неймовірно смачні і хрустки. Важко не подрібнити всі поцілунки в одному сидячи. Я часто випікаю хлібні помади, коли я чекаю гостей. Тільки один мінус: розбирати 5 хвилин! Іноді я не маю часу, щоб спробувати.



До речі, я хочу рекомендувати ще один великий рецепт липок лаваша з сиром. Мій друг приготував - дуже багато похвал.

Коли ви спробуєте. христина беллаНе забудьте розповісти про те, що ви зробили. І не забудьте поділитися своїми друзями (і помади, і рецепт). Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное