Чому шлюб ускладнений протягом 25 років

Взаємозв’язок між дорослими жінками і чоловіками в повній мірі складність і плутанність. Це один з тих аспектів життя, що безпосередньо впливає на наше життя. настрій, бажання працювати і загальний психічний станй Дарія Донцова знає, як полегшити сприйняття цієї сфери життя за допомогою світлого гумору і життєпідтвердження проза.

У той же час мій книжковий гельф був повний детективів цієї жінки. Важко зберегти мене письменник. Подолала свої труднощі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Дарії Донцової (@dontsova_official)



Сьогодні я хотів би поділитися з нашими читачами простих правдій, які вона колись спіймана в роботі Донцової. Багато хто вважає своїми книгами щось фривоне і не варто уваги гідного коханця книги. Я не погоджуюся з цим. Є різні види літератури. Іноді нам потрібен щось для психічного відпочинку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Дарії Донцової (@dontsova_official)



Просте читання, повний побутова мудрість і важливі спостереженняй Дуже часто на прикладі своїх персонажів Дарія показує нам, що життя не так просто, як це може бути. І це не так складно, як здається на перший погляд.

Перш за все, хочу нагадувати всім, хто Романтичні стосунки не є центром життя.й Тому не варто руйнувати весь світ, якщо щось йде неправильно в романтичних умовах. Книги Дар'я показують це чудово. Головні персонажі завжди стикаються з деякими скручками і поворотами в їх особистому житті. Тим не менш, вони продовжують розслідування.



Розширюючи фокус від відносин до чогось іншого допомагає в реальному житті. Коли ваше особисте життя згорнеться, спробуйте. фокус на щось іншей Наприклад, на роботі або хобі. Поговоріть з друзями більше або починайте вибачення за тіло. Це буде корисним.



По-друге, книги Донцової вчили мене не сердитися з тими, хто відступив. Ми працюємо над різними людьми. Всі вони на різних рівнях емоційного та психічного розвиткуй Більшість людей не знають, скільки болю вони доводять до інших. Негайний, щоб бути божевільним на них. Ваш гнів не виправить їх, це тільки знищить вас.



Помилки є нормальними. Якщо ви не зробили їх протягом тривалого часу, то, швидше за все, ви завжди будете стоячи і не рухайтеся в будь-який час. Вам не доведеться. бисексуалџи Для кожної речі. Вивчайте швидко. Я зроблю помилку, дізнався мій урок і переїхав.



Більшість всіх людей засуджуються тими, хто себе хоче зробити засудженим. Майже кожен знає цю правду, але з яких причин вони часто забувають. Критика повинна бути прийнята тільки тоді, коли він правильно вираженийй Хіотичні незадоволені кришки є прерогативом нещастяних і незадоволених людей.

Р

Якщо ви не знаєте, як правильно її висловити. Ми навчимося один одному. Своєчасно і точний вираз емоцій грає величезну роль. Дізнайтеся, щоб висловити себе. любов, прихильність, ніжність, а також невдоволенняй Визначте його без агресії, але зрозумілим для вашого партнера.

Всі ці складні речі Дарія Донцова намагається описати якомога простіше, через історії про своїх персонажів. Якщо ви хочете поділитися з нами?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное