Окремий бюджет молодої сім'ї на прикладі дуже кислого лимона

Фінансові відносини в сім'ї відрізняються всім. Люди старого віку думають, що краще діяти за схемою «Всі в сім'ї». Бюджет є одним, але іноді є непорозуміння, коли хтось вирішує купити щось для дрібних речей. Молоді люди все частіше вибирають бюджетКожна людина має гроші в кишені для своїх «ваг», і ми сплачуємо щось серйозне навпіл.



Не можна сказати, що одна з цих моделей об'єктивно краще, ніж інші. І там, і є їх підводні камені. Це питання має бути вирішене до весілля. Але що це виглядає як зовні, особливо коли родичі не на всіх захоплених рішеннях, які вже прийнято молодим людям?

Я молоду дочку нещодавно подарувала їй першу дитину. Так само як трохи більше року тому. У старшому віці Свєта вже піднялася друга і не хвилююсь про її долю на всіх: її чоловік є програмістом, будинок наповнений чашами, і вона сама є дорослою розумною людиною. Звісно, вона жертвувала її час, щоб подивитися дітей, але зараз вона не потребує нічого.

Але наймолодші, Олька, мене турбує. Чоловік не говорить про те, що він заробляє багато, але принаймні він не п'є і не завадить після дивних спідниць. Що я знаю. Тільки жаді. Як і вся сім'я. Уявіть, коли ми зустрілися, я ще не зумів заперечувати свою назву, як я дав умову: весілля платно навпіл.



Я не розумію, але я думав, що фінансові питання повинні бути залишені пізніше. Перш за все я хочу зустріти нову сім'ю, поділитися радістю, що діти знайшли один одного. Так ми зустрілися. І я дізнався, що вона займає багато більше для інших.

Я нещодавно відвідував свою дочку, щоб привітати її онука на перший рік життя. Я взяв торт, подарунки та деякі гроші, щоб допомогти молодим. Гени, сино-правові означає, що він не був вдома, він працював. Дочка була дуже щаслива, почала робити чай, поговорити про дитину. Я запитав лимона для чаю, і це було зрозуміло, що Олег не схожий на це.



Вона не любить лимони, говорить про те, що гаряча вода вбиває всі вітаміни в будь-який час, але я бачив пару речей в холодильнику. Виявилося, що це були вироби чоловіка. Заборонено доторкнутися до них. А потім, як виявилося, їх будинок ділиться однаково серед себе. Це, хто платить за те, що він використовує його.

Оля навіть назвав її сином-правом і просить, якщо вона могла розрізати лимон. Після отримання підтвердження відповіді вона вішала телефон. Нарізка «треть», дочка пояснила, що не хвилююсь, що вона збиралася в магазин в будь-який час, там і купила лимони. Це океї, мама.



Поза «Ложки» Звичайно, в розмові я вирішив дізнатися більше про цю точку. І ось що я дізнався: вони сплачують комунальні послуги однаково з чоловіком. Їжа купується будь-яким, хто хоче, і вариться в свою чергу: місяць це, місяць його. Вона також працює і отримує зарплату. Просто робіть його з дому. Але вона з дітьми. У захисті свого чоловіка він каже, що він також важко, коли він приходить додому від роботи і проводить всю вечірню варіння для двох.

Але вона каже, що вона підходить їм. Ви завжди отримуєте гроші для ваших потреб. Для одягу, їжі та підгузників для дитини, звичайно, загальний бюджет. Скоріше замовлення речей. Вона сказала, що вона була приречена на пару разів, коли її друзі прийшли і випадково приймала свої речі чоловіка: муфіни з верхньої полиці, кава особлива заварка і так далі. Але в цілому, все сподобалося.



Природно, я почав висловлювати свою незадоволеність. Як це пара людей одружені і живуть як хостел? Але моя дочка перебила мене і пояснила, що вона побачила її самостійно. Жінки в сім'ї не ходять і завжди повинні розраховувати на свою силу. Любов - любов, але тільки немовлята може бути пасивним членом сім'ї. Не доки він обертається 17.

Я чесно не чекав такої реакції. Так що моя дитина, яку я підняла і підняла себе, розкажуть такі нещастя. Неважко сказати, я пішов з важкого серця після того, як я сказав мій дочок мій погляд і все я думав про чоловіка і його сім'ї. Окремий бюджет, будь ласка, покажіть мені!



Розкажіть мені, чи думаю, що це нормально? Так що люди, які повинні йти на стороні, всі їхні життя, будуть робити такі нецензії? Або це мій син-в-право? Моя батько і я збираюся отримати в цей вікенд і поговорити з ними про це дуже серйозно. Я не хочу, щоб мій дочок жити з невеликою крихтою.

У цій ситуації, звичайно, більшість мами життєздатності. Вона просто не розуміє, як жити чоловіка і дружини з такою угодою. Але, можливо, молоді люди знають краще, як жити. Якщо вони прийняли рішення про себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное