Що зробив чоловікові стіну до входу в будинок його матері

Сусідні сусіди ще половину неприємностей, тому що від їх наполегливої уваги можна сміливо приховати в домашніх умовах, доки не існує. Але складно приховати від неприємних родичів. Якщо вони називають і просять, коли вони можуть прийти, вони повинні ім'я дати. Ви не хочете відхилити їх на всіх, але вам ще потрібно встановити особисті кордони. Що про тих, хто родичі та сусіди однакові? Що потрібно робити, якщо ваші сусіди не соромно вводити своє життя, навмисно порушуючи всі особисті кордони? Давайте подивимося, як герої нашої історії намагалися впоратися з цією ситуацією!

Відразу після весілля Саша і я оселився в будинку своїх батьків. Будинок досить великий, що дві сім'ї можуть легко вписуватися, не турбувати один одному з їх наявністю. Моїм батькам запевняють, що вони не заважають у наших справах. І я вірю, що це станеться.



Що стосується батька-в-право, він виконав цю обіцянку з чистою душею. Я не бачив його більше трьох разів на тиждень. Саме тому вони мешкали в одному будинку! Але мати-в-право, здається, був біля всього дня...

, доб. 2

Ця ситуація не влаштувала Саша і мене. Не розуміючи, чому вона мала жити її життя. Ми живемо в будинку, тому вона має голос.



Після цього оголошення ми вирішили подивитися на інший будинок. Тим не менш, батько-в-право запропонував альтернативне рішення. Так само можна просто придбати частину будинку і паркану з батьків. За оцінками, це було набагато вигідніше, ніж покупка власного будинку. Ми домовилися. Довгий час ми хотіли відремонтувати будинок. І тепер ця можливість нарешті прийшла.

Р

Однак, навіть після офіційної реєстрації всіх статей, мати-в-право не залишила нас наодинці. Не дивлячись на те, що мій чоловік забив двері між нашими вітальними кімнатами, його матір не занадто ледачий, щоб збити двері

946582 р.

Я не знаю, що робити все більше. Я так втомився від усіх боїв і скандалів! Як зберегти вашу маму в безпеці? Після того, як я не хочу відступати, але не існує сил, щоб перенести таке ставлення.



Що б ви порадили нашим героям? Ви думаєте, що варто прийняти пропозицію батька-завдання, або можна передбачити такий розвиток на самому початку і все ще потрібно знайти інший житло? Не соромтеся поділитися думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное