марки марки марки марки марки марки

1 січня його 82-й день народження відсвяткував непристойний Angelica – чудовий Мішель Мерсер. Яка зірка серійної історичної мелодрами підкорила СРСР і як сьогодні живе наша улюблена актриса батьків? Відповіді в нашій статті.

3610Р. 4200Р.

На перший день 1939 р. в перший день 1939 р. з’явилася справжня назва актриси. Всупереч стереотипу, дівчина ніколи не хотіла стати актрисою. Її мрія була балетом. Але доля бажала зробити інакше.



У ролі Анжелики, режисери побачили одну з основних красунь ХХ століття - Бріджит Бардот. Але вона відмовилася, цитуючи втому від останнього зйомок. Тести були проведені красивими блондинки Марина Владі, Джейн Фонда, Катерина Деневве ... Тим не менш, директори не переконували гру.



Як результат, роль пішла в брюнетка Мерсер. І визначальний фактор тут був вибуховий темп Аудиторська хірургія, яка була лютою. "Ні, я не граю Анжеліка!", вона пішов, як вона залишила набір з кулею.



GettyImages спійманий на камері спалах від небезпеки і переконаний всіх, хто перед ними реальний Angelica - темпераментальний, спокусливий, висипаний і непристойний. Це просто знімати темну акторку довелося носити гнопки, які вона просто захопила, а потім знімати себе прямо на комплекті.

Незважаючи на цензуру і рейтинг «16+», гарна історія про любов, пригоди і дивовижні повороти долі відразу після виходу СРСР став культом. Про 50 мільйонів людей дивилися фільми в театрах.

3764186

Дівчата новонароджених назвали Анжелікою. Помаранчевий для романів Анни та Сергія Голона. А в перукарнях можна почути: «Зробити мене зачіску, як Angelica. й

Неймовірна популярність фільму сага про Анжеліка приніс Michelle Mercier не тільки світову популярність, але і гіркоту розчарування. Як і багато акторів до того, як вона стала хостуванням на одну успішну роль.

540162

GettyImages: Режисери припинили бачити мене як будь-який, але її. Так Анжеліка для мене і долі, і тріумфувати, і свого роду, — сказав зірку в інтерв'ю.



Поза «Ложки» Зошит Анжеліка був пов'язаний з Мерителем і чоловікам, з яким вона спробувала почати сім'ю. Все її романтики неминуче закінчилися в скандальному розриві. Не проживав до надії зірки і останнього обраного є справжньою італійською принцесою.

"Я пішов з ним в Італію, де ми були одружитися, але він раптом змінив і зламав мене. Я не бачив нічого хорошого від чоловіків. І в певній точці я вирішив, що краще бути самотніми, визнавши акторку.



GettyImages час непристойно оброблений Michelle Mercier. Не вдалося створити міцну сім'ю, вона не має дітей. Крім того, у 2016 році актриса діагностувала меланоми. Але непристойна Angelica залишається вірним для себе: "Сим людям торкнуться, коли навчаються такі діагнози, але я залишатися носовим, як завжди."

Як її персонаж, Злиття ніколи не відмовляється або знеболює. І ми назавжди запам'ятовуємо чудовий Мішель як стандарт краси, жіночності і чарівності, справжню легенду світового кіно.

Фото в статті та попередній перегляд

Категории

Смотрите также

Новое и интересное