Що лосини літні дамби в березні, щоб квіти пахнуть всю літню довгу для всього будинку

Довгий чекав весна. Березень серед садівників і садівників вважається найбільш заспокійливим місяць. Ну і час для розсади. Сьогодні ми розповімо, які Квітка Ви можете виростити вдома або біля вашого будинку.



Квіти включені в цю колекцію річних квітів МалиХто буде насолоджуватися все літом і восени з їх цвітінням. Крім того, вони не бояться низьких температур і легких заморозків. Можливо, ви можете знайти щось нове для вашого саду.

Petunia кращий точно в березній Потім насіння зростуть швидше і саджанці будуть міцними, не розтягують. До середини травня можливо цвітіння. Багато соєвої петунії в лютому, але практика показує, що немає сенсу в кисті. Березень буде сильніше і швидше рости.



й Freepik Лобелія Ще один цікавий однорічник прикрасити сад. Я дуже рекомендую імператора Віллі і Кристал Палацу. Ці квіти будуть фіолетовийякі інші рослини не можуть похвалитися. Квіти самі невеликі, але є багато з них.

Р

浜у 涓 蹇 Квітка універсальна: її можна вирощувати злакий Суцвіття виглядають дуже незвичайно: вони нагадують невеликі букети з великою кількістю різнокольорових квітів.

359280 Р

© Freepik Lobelia також красива в тому, що вона цвіте до кінця осені. Навіть трохи морозу не зашкодить її. Кольори, до речі, дуже різноманітні: як однотонні, так і два кольори. Такий різноплановий і стійкий квітка дозволить вашому саду пахнути до самих холодних.

Остеосперм здивує, що цей квітка може рідко спостерігатися на клумбах, навіть у літньому жителях. Він настільки красивий, і плоский! Не вмирає від заморозків, цвіте дуже довго.

р.

浜у 涓 蹇 Є різні кольори: рожевий, бузок, білий. Для мене найкрасивіший варіант білий-квітковийй Просто пам'ятка! Сусіди ніколи не проходять, вони просять, що квітка вони фотографують.

Сальвія - карнавал в саду. Це океї для неї. окремийй Після всього, на вершині цвітіння, ламки Сальвія з кольоровими квітами, ви не можете відірвати очі! Батьки в своїй країні рослини ці квіти щороку: червоний, синій, білий. Сад виглядає розкішно.



До речі, сальвія також відноситься до невибагливих рослин. Навіть на бідних і напівсухих землях, цвіте дико. Краще займатися розсадою на початку березня, висаджувати практично квітучі саджанці в землі в кінці травня.

Ну, як не згадувати цю улюблену річну квітку? Астра радує очей від пізнього літа до пізньої осені. Ви можете засіяти їх. пряма Щоразу в кінці квітня або початку травня. Якщо ви хочете захопити квіти раніше, можна засіяти розсаду в березні.



й Freepik Мама робить це: одна частина для розсади, а другий - у відкритому грунті. Так ми робимо. напляскване протягом тривалого часу. Я дуже люблю, що є багато різних сортів, форм і кольорів айстр. До речі, у нас є дуже корисна стаття про вирощування айстр. Я рекомендую вам перевірити його.

Це його. Квітка Вони живуть в нашій країні. Кожна людина, яка переходить на клумбу, перестає милуватися, деякі навіть фотографують. Боді кольорів радує око від весни до пізньої осені. Якщо у вас немає таких чудових рослин в саду, рекомендуємо засихати цей рік і насолоджуватися красою до самої заморозки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное