Відносні ультимати, які кладуть чоловіка сучасної жінки

Попри все, жіночий попит Вони зберігають зростання. Не фемінізм допомагає, ані вже забуті емансипації, коли всі навколо них намагалися звільнити себе від соціальних залежностей. Але це не додано. Жінки мають дивний вигляд своєї свободи і незалежності.



Поза «Ложки» Здається парадоксичний, але ці спостереження поділилися з редакційним бюро "Сайт" Це дівчина. Скажіть, що це не навіть смішний, тому абсурд є вимогам сучасних леді. Ми любимо себе. І це те, що вона сказала нам.

Я завжди був захоплений цим збиванням молодих і не-so-boys, кажучи, що дівчата тепер так здорово, що це майже неможливо зробити будь-який прийнятний вибір. Все про цих дівчат! Він ніколи не надихнув мене, але я судив себе.



GettyImages До Я прийшов на вечірку, де є тільки в кожному сенсі цвітаючі жінки. Як я думаю про себе (повно, я люблю себе, є щось для чого, красиво, себе!), потім на фоні цих дівчат я відчував тільки пилку під диваном в старому замоченому хрущовці.

Це як підбір, занурення, пюре. Я маю на увазі, від салонів краси і косметичних процедур не видається на всіх. Я ніколи не розумію, кожен має своє життя і вирішує, що робити. Я не звернув увагу на все, поки ми почали говорити про хлопці, і як вони повинні бути.

(доб. 3)

Якщо все, жінки вже три десятки років, розгляньте собі вік, але вони здаються відмовитися від наступного світогляду і не збираються в будь-якій точці світу. Перше, що зробило мене божевільним, що тільки людина повинна працювати в сім'ї. Тому що робота не жіноча справа. Дівчата мають інші завдання.

Я думаю, добре, вони будуть говорити про прибирання будинків, виховання батьків (всі незрівняні, до речі). Нічого не подобається! Вони серйозно вірять, що дружина повинна бути гарною і це радує дружині. Я уявляв її по-різному.



Сім'я GettyImages є об'єднання двох пристрасних людей, які разом долають шлях життя, як наповнений деякими стимулами, мотивацією. Нехай не працює, то саме господарські хори, просто підняти дітей. Ней! Дівчата думають тільки краса - це кінець. Все правильно, я буду тримати.

Жінки вимагають двох. Жінка не може бути домовласником або варенням. Я думаю, що це продовження. Не поспішайте. Що це таке? Це буде впливати на зовнішній вигляд, фігуру, як порадувати чоловіка? Відкладемо це питання до тих пір, і якщо це сталося, то має бути няняня. Який будинок помічника. Не мисливці!



Я зроблю це холі простотою. Як, що ще чоловік потребує, як не забезпечити ці бажання? Повернувшись, вона буде красивою. Це добре підібрана парність. Але я маю питання - чому вам потрібно чоловіка? Якось я думаю, чоловік повністю блискучий, якщо ви тільки подаруєте йому красу, і він буде світитися тільки для цього. Чи є насправді такі ідіоти?



GettyImages Три. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Решта полягає в тому, щоб піти в найдорожчі курорти кілька разів на рік і не менше декількох тижнів. А яхта повинна бути. Давайте скажемо. У мене є питання: які доходи повинні оплатити все це? Чи думають про це дівчата?

А питання: як може зайняти чоловіка, який працює на щастя дружини, навіть якщо він раптом є успішним бізнесменом, візьміть так багато вільного часу? Де будуть гроші? Але самі жінки відповіли це питання, вони кажуть, не потрібно для чоловіка, давайте йому працювати! Від неї м'які душі також повинні відпочивати. Він пропустив свою красу!

р.

По суті, це де мій час на вечірці закінчився. Я звернувся до того, що мій чоловік чекає на мене в домашніх умовах, просто прибув до роботи, і нам потрібно обговорити, де я буду йти на відпочинок: в Майорка або Гаваї, і як довго яхта замовити. Завтра він повернеться до своєї шахти і я пропустиме його. Тепер я розумію, чому люди знебо!

Важко подарувати адекватну оцінку того, що ми чули. Чи дійсно дівчата мрії про те, що? Написати відгук про те, що ви думаєте про це, і в той же час, розповісти нам, що нормально і нормально повинно бути. адекватнийй Зроби всіх щасливих!



Поза «Ложки» Жіночі вимоги Вони різні. Для чоловіка, щоб приїжджати додому, і для когось служити Багамам протягом півроку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Читати нашу статтю про те, чи варто продовжувати дивні відносини або краще відмовитися. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное