Вибір ідей для створення декоративних ставок для дачі своїми руками

Я попросив мого сусіда для тракторного колеса, щоб створити невеликий. ставокй В той час як мій чоловік працює за кордоном, я не пропустив час в сільській місцевості з почуттям!

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, підбір ідей для створення декоративної ковбойши своїми руками. Ми можемо допомогти нам!

Габаритний зображення

Маленький ставок на дачі Щоб зробити ставку? Чому? Адже так приємно сидіти на затишній лавці і читати книгу до звуків заливної води. Похід з фонтаном Подарує навколишній простір ще більшої гармонії.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Декоративний ставок своїми руками. Затисніть карусель?

Повідомлення від Dachnyie_hitrosti 31 травня 2020 в 6:30am PDT



З цієї шини! Щоб створити свій затишний ставок, потрібно колесо від трактора K-700.

Місце під ставку необхідно викопати і забетонувати. Його глибина повинна бути такою, що шина виглядає з неї. Перед тим як укласти шину, вирівняти поверхню колодки всередині котла. Всередині краще фарбувати ставку з блакитною фарбою, а зовні зеленого кольору. Коли фарба висихає, заливаємо водою.

Ставок не виходив великий, але мій чоловік і я досить зануритися в після парної кімнати. Потім, до речі, кілька днів поливають сад від цього колеса. Потім ми очищаємо водойму, заливаємо нову воду, і воли, можемо знову зануритися.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Декоративна шинка. Яка ідея?

Пост спільного? Дача,? сад і сад? (@dacha_sadovod) 12 травня 2020 в 4:10am PDT



Ще один варіант виготовлення котедж За допомогою старого чавуну.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#відповіді #відповіді #відповідачі

Марат Вагісов (@morfry) 16 березня 2016 в 12:31pm PDT



Для створення фонтану з лазні своїми руками контейнер можна копати в грунт або залишити на поверхні, приховавши стіни за допомогою дерев'яних планок або каменю.

Для початку потрібно копати нушку у вигляді сантехніки так, щоб ванна піднімалася на 10 сантиметрів над поверхнею землі. У місці, де буде розташований сифон для зливної води, потрібно розвести 40 сантиметрів, організовувати дренажний колодяз з каменів, піску і геотекстиль.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Використовуйте порожній простір на вашому сайті під невеликою #водою? Все прийде в ручному господарстві, не відкинути старі контейнери (бати, басейни) Ми навіть запустили риба там, але наш Томік? зловив їх?

Повідомлення від Anya Suprunenko (@suprana____91) на 17 жовтня 2019 в 1:41am PDT

й ¶
Дно водосховища необхідно покрити шаром грубого піску 10 сантиметрів. Встановіть ванну, закриваючи перелив і зливаємо отвір з знімними пластиковими підкладками, заливаємо порожнини, утворені навколо неї піском, заливаємо водою і затираючи. Декорувати ванну Ви можете використовувати камінь або мозаїку, подивитися, як вам подобається.
й ¶
Невеликий насос необхідно розмістити в нижній частині бака. Покрийте його великими каменями, і прикладіть насадку для фонтану зверху. Наповніть ставку водою, щоб вона повністю покривала насос. Територія навколо саморобного ставка може бути заповнена невеликою рублькою і прикрасить великими бортами, декоративними фігурами, рослинними вологолюбними рослинами в контейнерах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Фонтан в старому ванну своїми руками? Для створення фонтану з лазні своїми руками контейнер можна копати в грунт або залишити на поверхні, приховавши стіни за допомогою дерев'яних планок або каменю. Технологія організації фонтану в глибокому контейнері: ► Викопувати неч у вигляді сантехніки так, щоб ванна становить 10 сантиметрів над поверхнею землі. У місці, де буде розташований сифон для зливної води, дельв 40 сантиметрів, організовувати дренажне колодязя каменів, піску і геотекстиль. Підкладка дна водойми з шаром грубого піску в 10 см. Встановіть ванну, закриваючи перелив і зливаємо отвір з знімними пластиковими підкладками, заливаємо порожнини, утворені навколо неї піском, заливаємо водою і затираючи. Прикрасити поверхню лазні за власним бажанням (камінь, мозаїка). Помістіть невеликий насос внизу резервуара, накрийте його великими каменями, і прикріпіть насадку для фонтану зверху. Встановіть контейнери з водними рослинами і залийте міні ставок водою, щоб вона повністю покривала насос. Помістіть навколо саморобного ставку, щоб засипати дрібними рублями і прикрасить великі боли, декоративні фігури, рослини вологолюбні рослини в контейнерах. Оформлення внутрішньої поверхні лазні: ? Фарба в темному синьому кольорі, візуально поглиблює чоловічий ставок. Подаруйте стіни натуральною фактурою, змащуючи їх шаром цементного клею з додаванням мінеральних кольорових пігментів (подрібнювач або рідина). Помістіть мозаїку по всій поверхні сантехніки або вставте її шматочками подрібненого каменю або гальками. Покрийте дно і стіни декоративною плівкою для водойм. Щоб вода не гнила 1 раз в 10 днів, додайте 2 столові ложки звичайної «білої», помішуючи. Це знезаражує воду і дозволяє не турбувати і загнати. У такому великому обсязі води немає хлорного запаху. Так ми деконтамінуємо наш 5-метровий басейн!

Пост спільного? Олена Кузнецова (@elena_kuznetsova_89) 31 травня 2020 в 1:03am PDT



І з'явився такий ставок в країні своїх сусідів в період самоізоляції. Все зроблено своїми руками, а стара кутова ванна знайшла нове життя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи доступні всі вікові категорії? Вагітна Зоя Вікторівна перевернула холодильник з кімнати на кухню (хоча вона знайшла відмінні колісні диски), виготовлені з ванни, оштукатурюють його і кладуть камені на бетонний розчин, викопують всі клумби і теплиці? Моя мама була на відпочинку, щоб доглядати за онуком на 8 місяців, прийшла до мого дому, коли я кинувся до служби тривоги в 6 ранку, взяв Аліса 1,5 км до дитячого садка в холодному стані? Моя бабуся, після Великої Вітчизняної війни, у віці 12, розбиті дороги з бруківцями разом з іншими дітьми, в її юнацькій молоді вона викопувала піт для будинку вручну, тепер обсмажуючи млинці рано вранці до її вбрання онука? Але тепер будуть різні речі. Ми навчимося відпочивати. Подбайте про себе. Ми можемо відпочивати без смертності. Ми любимо себе? Чи будуть наші рідні, підтримують і навіть оцінять нас? Не ми дійсно раді? П.С. Камені всередині водойми ще там. А вода і мікроорганізми зробили свою роботу, і ванна всередині стала темніше і більш натуральною.

Пост поділений мікрозеленим? Мікрозелений? ЗДОРОВ'Я (@zoya.viktorovna) 8 жовтня 2019 в 1:28am PDT



Це теж цікаве рішення!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Стара ванна + фантазія = Под. #reversibles #reworked #вода своїми руками #вода своїми руками #вода своїми руками #репетивність старих речей #repetitiveness of new things #remaking of old things #remaking of things #landscape design #giving #decordache #designer stuffer stuff

Повідомлення від Handmade & Design (@best_handmade_design) 16 травня 2018 в 11:09pm PDT



Поблизу можна покласти скелястий стілець і насолоджуватися грязею води і співом птахів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Вода? Найкрасивіші і найуспішніші. Ми встановили її кілька років тому, взимку ми не знімаємо і не поливаємо водою, тільки навесні прокачуємо воду з фонтану (з тих пір обсяг великий) і промиваємо її. Дуже зручно це пластикові форми, які не деформуються, не тріскаються, і не цвітуть і відмінно миються. Ми одягаємо фонтан внизу, і коли отримуємо нудно, з'єднуємо шланг з іншого боку і отримуємо невеликий водоспад, вода протікає камені зверху вниз. Поблизу можна покласти скелястий стілець і насолоджуватися грязь води і співати птахів.? #азиатски масаж#изпразване#ohmibosan#мастурбиране

27 травня 2020 в 12:54pm PDT



Дивовижна красуня!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Гей, хлопці, всі. Мій неповний сон... Чи є мій батько? Як я хочу таку красуню, але місце під моїм ставком все ще зливається будівельним матеріалом. Поки я захоплюю... #sew #чорна земля #азиатски масаж#чатене#целуване#целуване#стриптийз

Пост поділився Топіарією? Eco Decor? Россош (@kliueva7346) 15 травня 2020 в 11:03pm PDT



І, нарешті, порада: щоб вода в декоративному ставку не застиглася, можна додати 2 столові ложки звичайної «білої» до неї кожні 10 днів. Це допоможе дезінфікувати воду і дозволить не стати хмарними. У такому великому обсязі води запах хлору не відчувається.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? #dash площа #pond#my руки#prudizkoles#village #lampovo #вода вода #азиатски масаж#изпразване#мечтаещи#мастурбиране

Послання ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (@olesya__smirnova) 10 травня 2016 в 6:32am PDT



Також я пропоную познайомитися з вибором надихаючих ідей, як зробити доріжки на дачі своїми руками. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Наш маленький #водний миття ???

Повідомлення від Чеботарева Тетяна (@chebotarevatatiana75) 31 травня 2020 в 11:34pm PDT



Як видно, щоб створити невеликий ставок на дачі, не потрібно витрачати багато грошей. Старе непотрібне ваннове або тракторне колесо, викопане в грунт, пофарбоване зсередини і покрите пляшковим каменем, створить ефект. КОМПЛЕКСй

Звичайно, ви повинні працювати важко. Але результат обов'язково оцінить всі зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное