Рецепт торта з полуницею і шоколадом без випічки

Що відразу хабари є те, що вам не потрібно нічого випікати. Ось я, хлопчик, до речі, не позбавлений пригод на всіх, я можу порадувати дружину з тортом, наприклад? Ну, принаймні сюрприз, будь ласка, він вже як він виходить. І, до мене, завдання не дивиться так неможливим, і все тому, що немає необхідності мені з духовкою. Полуниця і шоколадний торт Я варю.



Без бісквітів, звичайно, не обійтися, але ця точка легко вирішується перейшовши в магазин. Прохолодні подовжені печиво Саворді є об'єктом полювання. І сказали мені рецепт у моєму улюбленому виді. "Сайт"й Якщо ви хлопець або дівчина, я раджу зробити торт разом: кожен любить солодощі! Коли ви можете зробити все з лівою рукою.



Шоколад використовується пористий білий, ми вибираємо стиглу суницю, ми купуємо печиво для приготування тірамісу (пелери не будуть помилуватися). Якщо ви досить досвідчені кухарі, то можете зробити бісквітну основу самостійно, я обов'язково не ризикувати. Я все ще повинен зробити шоколадний крем, який досить складно. Що потрібно.



Основні інгредієнти
  • 400г Савоярі бісквіти
  • 150 мл молока


Вершкові інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 500г кубл
  • 200г вершковий м'який сир (Я п'ятий, але я взяв масло)
  • 3 ст. цукру
  • 1 пакет ванільної пудри
  • 500 мл вершків (міст жиру 33% або вище)
  • 1 пакет білого пористого шоколаду
  • 1 мішок ванільного цукру


Як зробити торт з полуницею і шоколадом
  1. Я не думаю, що я забув нічого, це час, щоб зробити крем. Залийте близько 400 мл молока в сотейник, додайте ваніль і цукор, перемішайте і накладіть на плиту. Молоко близько до кипіння. Зіткніть момент.
  2. У рештому молоці залити всі вміст пудингового мішка і добре перемішати. Як тільки молоко з усім зовнішнім виглядом показує, що тепер кип'ятять, заливають дрібну стручку пудинга в неї і тепер перемішують за хвилину або два до тих пір, поки вона загустить. Я думаю, що він працював. р.



  3. Час додати шоколад до крему. Надішліть всю плитку, спочатку розбиваємо її на шматки, і перемішуємо до розчинення. Нехай крем охолоне, і перед тим, як покрити натрієву кришкою або харчовою плівкою. Необхідно так, щоб піна не утворилася зверху.
  4. Крем повністю охолоне. Збийте його міксером, поступово додайте сир (в моєму випадку вершкове масло). Він додав, до нього додано. Здається просто. Я збив на низькій швидкості. Але я збив крем на великих. Потім він додав їх до крему теж. Він вийшов дуже вражаючою порцією. Якщо крем не зданий солодким, додайте столову ложку цукрового піску. р.



  5. Найцікавіше, щоб зробити торт. Візьміть печиво, опустіть його в молоці другий і покладіть його на лоток. Для першого шару потрібно 15 печива: три ряди 5 штук. Покладіть товстий шар крему зверху. Покладіть шар полуниці, який попередньо зрізав пластинами. Трохи більше крему і наступного шару. Тепер це три ряди 4 штук. Всі способи до вершини. піраміда.
  6. Поставте решту крему на торт, щоб не було нерівностей. Здається, що цей номер ідеальний, нічого зайвого. Тепер можна прикрасити торт. Полуниця і шоколадні чіпси зроблять, або ви можете залишити їх так. Поставте торт в холодильник на кілька годин, щоб отримати замочений!





Дивіться відео про те, як готують цей торт під керівництвом Оксани Коваленко

https://www.youtube.com/watch? v=JaRoEZ4sjc4

Зачекайте чоловіка, щоб спробувати літо. полуницяй Ви думаєте, що це буде? Обов'язково напишіть в коментарях, як виявилося для вас, і з нас корисно посилання на статтю про те, як зробити відмінну базу бісквіта, якщо ви вирішили приготувати делікатес повністю своїми руками. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное