Чому батьки в Японії не очищають своїх дітей

Щоб жити в чистому і чистому будинку є нормальне бажання більшості людей. Але коли діти з'являються в будинку, вона стає практично неможливим. очищення Це стає нестерпним заняттям. Чи є?

Марія Кондо, японська жінка, тепер визнана експертом з оформлення замовлення. Її революційні очисні книжки продали величезні копії і зробили її багатим. Однак поява власних дітей змушена її подивитися на власні методи в новому вигляді.



Коли я стала матір'ю себе, я незабаром став розчаруванням, тому що я не можу зберегти будинок чистою, до якого я використовував. І зовнішній вигляд другої дочки повністю позбавив мене від всіх сил. Я мав стати більш толерантним до себе, говорить Марія Кондо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я виграв @shortyawards for the House and Home category. Дякую за приєднання до мене @Instagram, за ваші оновлення коментарів і для вибору радості! Я оцінив його з цілим серцем.

Повідомлення від Marie Kondo (@mariekondo) 5 травня 2019 в 5:58pm PDT



І поки жінка не дала йому все. Вона знайшла спосіб повернутися до свого нормального життя, незважаючи на всі хаоси її крихти, створені. Вона збирається поділитися тактики з іншими батьками.

Зараз Марі має два погодні дівчата, найстаріші вже 3 роки. Так що маленькі з раннього віку люблять очистку, жінка погано очищає будинок: мило, протертий, складаний речі. У той же час вона активно роз'ясувала дочку, що вона робила і чому.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Коли мої малюки були малюками. Ніщо іскра радість, як мати. ?

Повідомлення від Marie Kondo (@mariekondo) 10 травня 2020 в 8:10am PDT



«Головна справа – довести дітям, які прибирання необхідно для комфортного життя в будинку. Якщо дитина бачить, що батьки з гарним настроєм займаються очищенням, то сам сприйматиме очищення позитивно. Іноді мій elder складається одяг себе або допомагає мені в цьому випадку, експерт каже.

Марія Кондо стверджує, що дитина зобов'язана допомогти з очищенням від раннього віку, але це повинно містити елементи гри. А якщо необхідно видалити іграшки, то фрази, такі як «Хто буде ставити машини швидше» або «Хто потрібно спати, нехай їх ставити» допоможе захопити дитину очисткою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Селфі з моїм сус-чефом ????

Останнє повідомлення від Marie Kondo (@mariekondo) 21 травня 2020 в 4:06pm PDT



І для відновлення замовлення в власних іграшках було просто для дитини, не потрібно міняти зону зберігання. А якщо вчора іграшки були на полиці, то сьогодні ви кладете їх в сумку, а завтра ви кладете їх в коробку, то малюк буде дискотивним і не навчиться ставити все на своєму місці. Тому не буде місця, як такі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Вони половили весняну очистку?

Останнє повідомлення від Marie Kondo (@mariekondo) на Квітень 6, 2018 в 11:17pm PDT



Діти Марі Кондо не хочуть допомогти з прибиранням, наприклад, не складайте іграшки. У цьому випадку вона показує міцність і не видаляє іграшки, сподіваючись, що дівчата з часом складуть все самі. Якщо ні, то сам Марія, але тільки тоді, коли маленькі Видалення іграшок один раз на добу непросто. Але якщо ви постійно очищаєте протягом дня, вона стає виснажливою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми?

(@mariekondo) 14 лютого 2020 в 10:30am PST



Щоб зберегти будинок для того, щоб зберегти тільки праві речі. Якщо щось не робить мене щасливим, я даю його. Якщо щось зігріє серце, я залишаю його. Це простий, говорить Marie Kondo.

Те ж саме для дитячих малюнків. Нерідко батьки зміщують ці творіння з місця до місця, що тільки створює мес. Деякі кладуть фотографії на холодильник, інші приховують в ящики, інші кладуть десь в гараж, де ніхто не бачить.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Любов цю ідею для відображення дитячого мистецтва, поки не визнає, що шматки можуть бути обертані. Найкраща частина полягає в тому, що молоді художники, самі, говорять про те, як і що відображається. Зробіть це в домашніх умовах! Фото @thecatepillaryears.

Пост поділений Марією Кондо (@mariekondo) 15 серпня 2017 в 1:52pm PDT



Марія виділяє обмежений простір для дитячих малюнків - стіну дитячої кімнати. Викладає всі малюнки перед нею і залишає найяскравіші, які викликають посмішку і радість. Все інше безперечно відправлено на полігон.

«Якщо це пітливість, щоб відкинути, краще сканувати або фотографувати дитячі твори, щоб зробити їх фотозвітом. Таким чином, легко зберігати будь-які малюнки, не захаращуючи будинок, говорить Марія Кондо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Недавнє Гарвардське дослідження виявило, що діти, які відчувають себе більш інвестованими у свою домі і знаходять більшого задоволення пізніше в роботі і житті. Це не дивно для мене, так як тидіння вимагає розуму, вдячності казкам, і інстильній дисципліні!

Останнє повідомлення від Marie Kondo (@mariekondo) на Червні 9, 2017 в 4:13pm PDT



Японці, які навчають дітей в порядку, неодмінно довіряють. Після всього достатньо пам'ятати японські садки і школи, які практично не використовують послуги очищувачів. Все, що маленькі мешканці Земельного Сонця від раннього дитинства звикли чистити після себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное