Чому потрібно «Гимнастика для шиї з музикою» Шишонін

«Для того, щоб ваша голова зрозуміла, ваші думки яскраві і ваш настрій добре, зберегти вашу шию молоді!» говорить мій 87-річний бабуся. І вона побачила багато в житті, і її досвід і мудрість може бути загиблим. Комплексний комплекс гімнастика Я дивився Олександр Юрійович Шишонін.

Його вправи роблять чудеса: 20 хвилин вранці або ввечері, і ваша шия буде вдячний вам стільки.





Повний комплекс гімнастики для шиї Сьогодні видання "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, найефективнішим шия-робота з А. Ю. Шишонін. Найкращий подарунок! Також в нижній частині статті ви знайдете відео з повним набором вправ!

Метро. Суть вправ в нахилах голови вправо і ліве плече. Плечники слід зафіксувати, не піднімати їх на голову.

Початкова позиція - головка плоска, вершина досягає. Виконайте нахил голови вправо, враховуйте на 10, поверніть до стартового положення, а потім перемістіть до нахилу голови зліва. Повторити це близько 7 разів в обох напрямках.

3250Р. 3700Р.



"Публ." Витягніть свій підборіддя вперед, зафіксуйте голову в цій позиції за 10 секунд, після чого простягайте підборіддя якомога більше 10 секунд. Повторіть близько 7 разів.





«Такеда» тягнеться вперед, поки не не пускає ходу підборіддя і не піднімається. З цієї позиції ввімкніть голову праворуч і простягайте підборіддя на праве плече. Налаштуйте позицію та ввімкніть підборіддя до початкового положення. Скажіть інший спосіб. Виконайте 5-7 разів в обох напрямках.





"Погляньте на небо" Поверніть шию праворуч і залиште в цьому положенні за 10 секунд. Далі зліва і ще 10 секунд. Повторити вправу близько 7 разів в кожному напрямку.

р.



"Фраме" Помістіть долоню правої руки на лівому плечі (лікть паралельно до підлоги, долоню другої руки - на коліні), поверніть голову вправо, протримайте натяг на півгодини. Зміна положення руки і повторення іншого способу. Виконайте принаймні 5 разів в кожному напрямку.





"Fakir" Закрийте руки над головою пальцями вгору. Кожна 10 секунд повернути голову по черзі зліва і праворуч.





Поставте руки в різні напрямки. Переконайтеся, що вони не згинаються на ліктях. Кожна 10 секунд нижча їх на відпочинок, і повторіть вправу знову.





"Херон" Подовжити підборіддя якомога простіше, знизивши руки і витягніть їх трохи за спиною. Через кожні 10 секунд, повертаємо на стартову позицію, але тільки на 1-2 секунди, не більше.





Зніміть руки вгору так, щоб долоні паралельні стелі, а пальцями лівої і правої руки злегка доторкнулися. Кожна 10 секунд, зробіть час. Повторіть близько 5-7 разів.





гімнастика шиї-м'як В кінці з розтягуванням вправ. У цьому відео можна побачити всі комплексні та розтяжні вправи.

https://www.youtube.com/watch? v=TLP-wak6dWM

Крім вправ, дуже важливо наситити організм корисними мікроелементами, мінералами і вітамінами. Ми пропонуємо вам перевірити 5 прикладів смачних простих салатів, які варто готувати сьогодні!



Комплексний комплекс Гімнастика для шиї Олександр Юрійович Шишонін допоміг багато моїх друзів не тільки зміцнити м'язи шиї, але і позбавив багатьох недуг. Вправи досить прості, тому кожен повинен навчатися і виконувати їх.

Я впевнений, що хтось може провести 20 хвилин на гімнастиці два-три рази на тиждень. Якщо є будь-які перешкоди, то тільки лаціна і розпад для себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное