Чи можливо це зробити власний будинок, де можна жити?

Нерідко незгоди між близькими людьми відбуваються через реальні дрібниці. І якщо мова йде про зв'язок дочки-в-прави і матері-в-право, то традиційно буває достатньо одного іскра, щоб обпекти вогонь. І гірше всього, ці дві жінки під однаковим дахом. Нерідко навіть при очищенні вони не згодні. І що для одного? красивіІнший безшумний ярус.

Але можливо, є ще одна проблема? Що ми не слухаємо чужу думку, що ми не намагаємося зрозуміти їх? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але ми не робимо помилки?

47633234

За два тижні поїхали з чоловіком на країну, і дочка-в-права і сина залишилася в квартирі. У своєму будинку вони, нарешті, почали ремонт, наймаючих робітників, і вони переїхали в життя з нами, говорить про відставку Галина Степанівна.



«Для того, як ми вийшли додому і пішли в квартиру, я знаю відразу, що щось було неправильно. Порожня скрізь ви дивитесь. І посмішується дочка вгорі її рота і сяє як мідна копійка. Якщо я не помітив нічого. й

Я прокинувся всі ваші шматки, які були накопичувальні та збирання пилу протягом багатьох років. Ви отримали 30 пакетів, які ви знаєте? Але зараз є чистота і порядок, навіть дихання вільно, - сказав дочка-в-право. І я майже трахнув у сльози, каже літня жінка.



«Різдвяні пластини і старі страви, старі горщики і всі види банок, сумки чаю і навіть красива люстра, водоростей з тріщинами плафонду, всі зникли. Немає гарячих приладів. Так, вона має отвори, але її син дав свій подарунок від першої зарплати.

З'явилася і подаються журнали «Здоров'я», які знають на що рік... Lena навіть сходження в мезонін і кинув все подалі. Навіть шкільні книги та дитячі іграшки. й



«Я не заспокоївся. Моя людина захищала мене, подумавши філософію. Може бути краще, що там так багато місця. Але для моєї дочки-в-прави, і цінні речі для мене. Моя мама і я купила їх перед весіллям. Так, вони старі, але дорогі до серця, мати-неправи.

р.

Я Галина Степанівна запропонувала зробити загальне очищення. Я сказав вам, щоб викинути всі це сміття, сумки старих ганчірок, деякі пляшки і коробки, згорнуті стільці, шпалери рулони, потерти рушники і тріщини посуду. Ми подарували їй багато нових подарунків! Просто візьміть його і використовуйте його, Олена захищає.

І ми починаємо очищення, тому кладемо речі в сумці, і вона забирає їх ще раз, кажуть, що більше прийде в руки. В цей час все вийшло добре - вони пославали свою маму в дачі, і вони приймали очистку своїм чоловіком. На тиждень спинка не розтягувалася для очищення, миття і прання все. І в поверненні, немає подяки, зітхає дочку.



Хто правильно? Відповісти на це питання для себе. Але як часто ми спровокуємо конфлікт з близькими, коли нав'язуємо наші цінності, але відмовляємо розуміти бажання інших.

І, можливо, для літніх мам-в-правових, жовтих журналів, зібраних протягом одного року, і п'ятого п'яти, багато років тому, представлений її сином, набагато більш цінний, ніж променистий, але порожній меззанін.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное