Чому не брати участь у сімейному житті?

Жорсткість в сімейних відносинах. Це іноді називається суглобом. зрілій Як грубість. До тих пір, поки це не буде громадським. І коли ви робите, ви дивилися на терпіння наших жінок. Інфінит. І звички страждань. Як кажуть, дрібні. Як живе кожен. Я краще?



Редакція "Сайт" Я хочу читати інший лист від абонента. Її тривожність проста - вона є майстером всіх угод, всі гроші в повсякденному житті, для дітей, але її чоловік розслаблений. Він також любить напої. Якщо ви не поговорите, ви не можете говорити. Загальне питання: що робити?



Ми зібралися на 8 років, є два дітла, а дочка від мого першого шлюбу. Я живу переважно на заробітній платі. Я отримав комунальні послуги на мене, ремонт, якщо все, за мої кошти. Мій чоловік, якщо що-небудь допомагає, нагадує мене про це весь час. У будь-якому випадку, це все на мене, він поставив гроші. Дуже добре, що зараз зарплата стабільна, і до того, що я змінив свою роботу більш ніж раз, або навіть перебування в домашніх умовах.



Я не знаю, як зберегти, що у випадку чогось не маю грошей на що-небудь. Так де взяти їх, якщо все для сім'ї, це йде на життя. Чому кинути? І п'яний чоловік, один раз на два-три місяці він має перерву, він може підняти свою руку. Я зустріюся з батьками. Сидіння в квартирі, пити, і він дрібно. Рука на серці, втомлена. Що робити? ?



Це може здатися дивним, але людина має право бути таким, як це. Як боротися з власним життям. Також є вибір. Припустимо тільки доступну інформацію, все зрозуміло. Ще одне питання, як ви піклуєтеся про ваших дітей. Або батьки, чиї мироги ви регулярно турбуєте. Подумайте про те, що відбувається вам, а не чоловікові.



Життя з важкою людиною, яка не взаємодіє нормально з родиною, є стресом для всіх. Для дітей, при вирощуванні дуже важливо, для батьків, які піклуються про вас. Як для вас, чому ви самі повинні бути приниженими, погоджуючись на це замовлення речей? Ви думаєте, що це місія, щоб допомогти людям змінити? Тексти пісень, а це означає: Хоча ви думаєте, що ваш чоловік щасливий.



Подумайте про те, які моральні та матеріальні витрати ви повинні піти на людину, щоб продовжити життя комфортно. Всім платникам: дітям, батькам. Ви можете відмивати чоловіка на все, що є ще зручною позицією. Але не краще переосмислити відносини і діяти таким чином, що робить все комфортним?



Редакційна колегія для всіх, хто має бути добре. Ми не беремо боків. У нижній лінії є те, що кожен дійсно робить власний вибір. Іноді свідомо, і іноді просто слухати. Не комфортно, це турбують. Що можна бути пацієнтом. Вам не доведеться. Життєрадісна інформація



Життя чоловіка і дружини Він ніколи не гладкий, але це завжди працює. В ідеалі люди навчаються доповнювати один одного. Ми хочемо, щоб ви всі найкращі, і, нарешті, пропонуємо дотримуватися цього посилання, який допоможе вам зрозуміти, що у відносинах, які ви хочете постраждати. Поведи мене, причини дискомфорту можна приховати там. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное