Інструкція з приготування полуниці

Я люблю тебе так багато. сезон-ярус І фрукти, які я вважаю обов'язковою правилом для того, щоб заповнити свій раціон цим щастям. Мої мами в полуниці жовчі - це ще один спосіб отримання безцінних вітамінів.

Ця галлета є корисною і низькою калорійністю. Тісто містить житній борошно, і дуже мало цукру. Добре, поєднання житнього тіста з полуницею - шедевр!



Galet з полуницею Сьогодні редакція "Сайт" ділитися простим рецептом полуницяй Пальці добре!

інгредієнти
  • 200 г житнього борошна
  • 150 мл рослинної олії
  • 200г пшеничного борошна
  • 1,5 ч.л. ванільного цукру
  • 150 мл окропу
  • 200-300г полуниці
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • щіпка


р.

Підготовка
  1. У глибокій мисці з'єднують всі сухі інгредієнти: жито і пшеничне борошно, дрібка солі, розпушувача і ванільний цукор. Добре перемішати з вінком. Додайте окропу, рослинне масло і змішайте м'яке і пластичне тісто.



  2. Загорніть тісто в харчовій плівці і вставте в холодильник на півгодини.



  3. Вимийте полуницю, висушіть їх на паперовий рушник і наріжте їх на випадкові шматочки.



  4. Тісто і розділити на частини в залежності від того, скільки ви хочете зробити галлет. Кожен шматок тестового рулону близько половини сантиметрової товщини.



  5. Покладіть полуницю посередині тесту. Якщо полуниця кисла, її можна посипати трохи цукром зверху. На волі. Зберіть тісто по краях, щічте його і покладіть плитку на лоток, покриту пергаментним папером.





  6. Випікати галети в духовці нагріти до 180 градусів за півгодини до готовності.



  7. Це, соковита полуниця готова. Бодибилдерши!





Порада Для любителів дуже солодких десертів пропонуємо ознайомитися з рецептом торта з полуницею і шоколадом без випічки.



Ягоди з полуниці смачні. Уявіть, що солодкий аромат полуниці поєднується з житоХто заповнює весь будинок... Це казка!

Такі випічка стануть відмінним доповненням до ранкового чаю або кави. Спробуйте, я дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное