Організація Храм потім карантин

Час диктує нові правила для абсолютно всіх людей, незалежно від поглядів і релігії. Ви повинні бути домашніми, але момент біля. Коли будуть відкриті православні церкви?й Я дуже хочу відвідати своїх церковних людей. Вони знають, що відстань необхідно дотримуватися, але багато не просто. Як буде послуга? Що я можу зробити це право в законі?




Редакція "Сайт" Я спробую пояснити все якомога простіше. Ви можете піти в храм, але ви повинні дотримуватися правил. Перш за все, це стосується дистанції і маски режиму. Ніяких скасованих. Відповідаючи деякі важливі питання.



Коли відкриті православні церкви, як буде відбуватися в обставинах - для абботів це непросто. Місткість храмів не завжди дозволить кожному бути всередині, а потім відстань повинна бути побудована. Досить важко виключити рух людей навколо храму. Ректори пропонують виконувати наступні дії.



  1. Написати всі ноти в домашніх умовах заздалегідь, щоб взяти повороти, щоб покласти їх на стіл, де він вказується «Про здоров'я і відпочинок». Візьміть і кладемо свічку, що вони хочуть, в певному місці, щоб зробити пожертвування. Решта буде виконана волонтерами.
  2. Так само волонтери при вході до храму з’являться інструкції, що описують весь процес відвідування храму, тому не потрібно турбуватися про це.
  3. Дотримуйтесь відміток, які будуть організовані в храмі, щоб передати до причастя і визнання. Всі маркери будуть на підлозі, це буде зазначено в інструкції. Не варто забувати і про те, що в храмі немає.




У невеликих церквах абботи сподіваються на парафіян, які будуть дотримуватися правил, формувати списки для громади. Для випадкових відвідувачів храм буде закритий. Це, ймовірно, поки всі обмеження видаляються. Абботи просять зрозуміти і не відступати, бо не кожен храм має свою територію, багато в'їздів безпосередньо з вулиці.

р.

Більші храми, які мають власну територію, будуть відкриті двері всім, хто приїжджає. Якщо ви не можете отримати прямо всередині, то ви можете насолоджуватися сервісом на вулиці, адже багато організованих трансляцій. Ось теж вони впевнені в своїх парафіян, які будуть суворо виконувати всі вимоги, встановлених законом.



Більшість храмів пропонують маски, якщо хтось забуває їх з ними. Що стосується обов’язкової відвідуваності, багато хто вже звик до того, що послуга може переглядатися на YouTube. В той час як обмеження знаходяться в місці, це може бути сенс для перебування в домашніх умовах, особливо для мам з дітьми. Ніяких запобіжників, що йдуть в храм.



Консультації редакційної колегії «В Богу, довірі і не погані!» Ми пропонуємо дотримуватися того ж принципу. Перед відвідуванням храму обов'язково уточнюйте нюанси. Ми знаємо, що оптимальна ємність визначається наявністю 4 квадратних метрів на людину, тому обов'язково тримати відстань.

Габаритний зображення

У всіх питаннях обов'язково обов'язково обов'язкові. Якщо ви не можете потрапити в храм, це океї. Весь час. Не втрачайте ніяких нападів, але чекайте часу Коли будуть відкриті православні церкви? Більше обмежень. В той час, щоб прийти. Щоб це сталося, читайте цю молитву з нами. Тексти пісень, а це означає: І давайте це право!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное