Правила проведення громадського транспорту після карантину

Після строгих обмежень, які накладаються на початку карантину, релаксація заборон широко розглядається як кінець карантину. З приходом літа багато почали забути про прості правила безпеки. Включаючи правила проведення громадського транспорту.



Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу нагадувати вам, як поводитися в громадському транспорті, щоб захистити себе і ваших близьких від небажаних проблем.

Правила проведення громадського транспорту
  1. Перше і, можливо, найважливіше правило, щоб уникнути переходу на громадський транспорт протягом години щітки. Найвища кількість рухів вранці зазвичай падає на 7-8 ранку. Увечері це період з 17:00 до 19:00. Щоб отримати рано, ви легко зможете працювати на нозі або на велосипеді.

    Такий спосіб руху дозволить не тільки захистити себе від вірусу, але і поліпшити здоров'я. Після того, як ви знаєте, не існує корисної активності, ніж фізична активність в свіжому повітрі.





  2. По-друге, спробуйте вибрати найменший маршрут з обмеженим числом переказів.



  3. Перед тим, як безпосередньо до посадки транспорту, обов'язково дочекатися, поки пасажири не залишають. Підігніть трохи бокових, не закрийте до автобуса. До речі, це правило стосується не тільки безпеки, але і сучасного етикету. Тож слід дотримуватися остаточного завершення карантину.





  4. Не забудьте зберегти вашу відстань, де це можливо. р.



  5. Отримати в звичку за допомогою антисептики після кожної поїздки. Коли ви купуєте будинок, пам'ятайте, щоб мити руки ретельно протягом 20 секунд.



  6. У транспорті не завжди можна тримати відстань. У таких випадках, щоб уникнути фізичного контакту з іншими пасажирами.



  7. Нещодавно багато людей нехтували носити маски. Нерідко при введенні транспорту пасажири нижуть свої маски або видаліть їх в цілому. Це дуже висипне рішення, оскільки маска дійсно знижує ризик передачі вірусу.





Ви можете захистити не тільки себе, але і ваших близьких.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное