Рецепт саворі снеки "Пепер томати"

"До томатної закуски прикрасить будь-який стіл!" Приготуйте помідори щодня і змивайте стіл першим. У той же час є багато вітамінів - це один раз, його готують швидко - це два, а вартість - копійка, адже все це власне, котедж!

Коли я спробував цю закуску, я знав, що мені потрібно. літній меню! Я написав рецепт і тепер я поділю його з вами, шановний читач.



Сніжка томатів Сьогодні редакція "Сайт" розповість вам, як Закуска "Пеперові помідори швидко." Це смачно! Особливо коли томати в сезоні.

інгредієнти
  • 5 помідорів
  • 0,5 червоний великий перець
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 0,5 ч.л. солі
  • 2 ч.л. цукру
  • 1 ст. л.
  • 0,5 ч.л. какао перець
  • 1 ст.л. оцту або лимонного соку
  • 3 гілки кропу
  • 2 зубчики часнику




Підготовка
  1. Помідори для цієї закуски повинні вибрати щільний і м'ясний, відмінно підійде для рецепта крему або великої вишні. Вимийте томати і виріжте їх навпіл або на скибочках. Так що томати не подрібнюють і поглинають сік від заливки добре, приймають більше страв.



  2. Болгарський червоний перець мити, нарізати шматочками, а потім подрібнити блендер, попередньо залити столову ложку води в чашу блендера. Покладіть подрібнений перець соком і перцем м'якоть в мисці, додайте подрібнений гарячий перець (Я беремо кашене), і додайте цукор і сіль. Подивитися його.

    999 р.



  3. Покладіть часник через прес, поріжте кріп дрібно. Додаємо часник і кріпимо до чаші з перцевою м'якоттю, заливаємо рослинне масло і оцет (можемо замінити лимонним соком). Добре перемішати, а потім залити цей маринад над томатами.



  4. Покрийте майбутні закуски і вставте в холодильник на 2 години. Р



  5. Це, Закуска готовий. З'їсти його можна як салат на гарнір, і розкласти соус на тост. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як зробити закуску 2 помідори, 1 яйце і шматочок сиру. Неможливим є розбити!



Ця томатна закуска виходить гострим і ароматним. Їжте цю смачну річ в блендері очей, добре, залишки перець-сухе А часник можна використовувати в якості грави до м'яса або пасти.

Чудовий рецепт, я дуже рекомендую спробувати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное