Швидкий рецепт для домашнього хліба

Люблю мене. шемалеВони можуть допомогти, коли немає часу. Я навчився випікати хліб без дріжджів в домашніх умовах. Він не має звичайної скоринки, але він смакує ще краще, ніж деякі види хліба!

До речі, на відміну від дріжджів хліб, це можна навіть їсти гарячим!

Сьогодні видання. "Сайт" ділитися швидким рецептом жилеткий Займіть ще три хвилини, щоб випікати, слідкувати за часом!



Як Bake Rye Хліб Інгредієнти
  • 3 ст. л.
  • 1 яйце
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1,5 ст.л. житнього борошна
  • 1 ч.л. шикорію
  • руді
  • щіпка


р.

Підготовка
  1. У мисці заливають кефір або будь-яке кисле молоко, додають щіпку солі і 1 яйце. Дивитися його.



  2. Посипати столову ложку великою гіркою житнього борошна. Так, справа, борошно небагато, як частина хліба виходить з пальми, але для вечері для однієї людини досить. Також додайте соду і сухий орегано. Будь ласка, зауважте, що не потрібно чистити соду.



  3. Також в тісто необхідно додавати чайну ложку цикорію, її необхідно для кольору. Добре промийте тісто. Консистенція тесту виходить рідкою, злегка товстою, ніж кефір.



  4. Залийте тісто в рослинну масляну форму або ємність, яку можна розмістити в мікрохвильовці. Викласти цвіль з тестом в мікрохвильовці протягом 3 хвилин при максимальній потужності.



  5. Це все, домашній. жито готовий. З цим рецептом можна експериментувати, роблячи суміш житнього і пшеничного борошна. При цьому необхідно додати в тісто кожного виду борошна столову ложку.





Також я пропоную звернути увагу на зелений хліб. Не хвилюйтеся, це зроблено з свіжим хребтом. Сам рецепт простий, і хліб виходить запашним, м'яким і апетитним.





Тепер ви знаєте, як запікати житній хліб за 5 хвилин. Якщо у вас немає мікрохвильової печі в домашніх умовах, ви можете зробити один. лаціна з нержавіючої сталі.

Як ви вже помітили, порція виходить невеликою, тому якщо вам потрібно більше, збільшити кількість інгредієнтів тричі або навіть чотири рази. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное