Чому наше суспільство є важливим для нас

Покрівля над головою – мрія багатьох молодих людей. Але є й ті, хто вважає власний житловий надпотужний, мрія, яка накладається сучасним суспільством. І споживчий Вони знаходять його нестерпним. Але що вони пропонують в поверненні?

Сьогодні ми покажемо історію молодого чоловіка, який вважає, що власна квартира є помилковою метою. Він впевнений, що ці та інші цінності лише в тому, що ми не знаходимо те, що нам дійсно потрібно.



Я часто згадував слова Аллен Карр, які колись сказали, що кожен 99% продукт суспільства, який підняв його. І тільки отримав свою власну в центрі Петра, я зрозумів, як правда ці слова, говорить Дмитро.



«Все моє життя моя мама, бабуся, тітка і сестра запевнили мене, що нічого не було важливіше, ніж укриття. Вчителі неслухняно сказали, що будинок і сім'я є основною. І я зробив.

«Чи не важко дістатися. Це простіше, ніж я спочатку пила. У мене є квартира, нормальна робота, гараж, два мотоцикли і котедж. Здавалося б, що мета досягла. Ви можете самі зателефонувати одержувачу. І я був щасливим. Як мінімум за перші два тижні. й

"Я пам'ятаю, коли мій батько подав мені ключі до квартири, перше, що я прийшов додому. Він в'язав в кімнаті, оголені вухо проти зношеного лінолеуму і пом'якшують спокійно. З вдячністю за все. Я мав власний будинок! Все було зроблено прямо зараз. Але щось змінено, людина згадує.



«Ваш дім, навчання, робота, пошук дружини, виховання дітей, бути як всім іншим». Вони не пояснили чому. Як це можна пояснити? Я пізніше зрозумів, що для жінок свій будинок з ярусом, з безшумними меблями, з ганчірками і бортами, з книгами і пиловловим кристалом, з килимами на стінах і з кухонною побутовою технікою, відвареною в паніровці, які використовують один раз на рік - реальне щастя. Це не те, що люди це роблять.

«Людина – ацетична. Не потрібно багато. Запрацював його зрушення, прибув додому. Я відвертаю пару банок пива під час перегляду сонкера або футболу на телевізорі і впав дупа. Повернутися до роботи вранці.



«Я не маю дивана, немає місця, ні іншого ярусу. Чому це? Спить на підлогу краще. І перебування гостей менше. Телевізор великий, нехай старий. Про 10 років тому купила мікрохвильову піч з ним. Як працює добре. й

Одяг недостатньо для покупки окремої шафи: пара джинсів, які я носила протягом декількох років, старі кросівки, шкіряна куртка. Я люблю старі речі, я прикріплюся до них. Чому змінюють щось, бо це так поширене в суспільстві?

«Ми постійно впроваджуємо нові бажання. Чому я хочу, щоб мати власну квартиру? Що таке кар'єра? Чому виникає постійна жінка і тільки одна? Чому ми любимо собаки на гонах, які працюють після того, як гріх? Ми не зупиняємось на просуванні себе та інших. й



«Я хочу зробити те, що я люблю. Виправлення мотоциклів, підібрати ягоди, див. нові міста. Я не хочу бути споживачем і бути відповідальним. Я не хочу, щоб об'єкт стану назвав квартиру, я не хочу, що гніздо. Тут є місце, де я відчуваю себе комфортно після роботи. Квартира є помилковим призначенням, що запобігає вам знати, що вам дійсно потрібно, говорить Дмитро.

Він сказав, що якщо ви хочете, щоб людина не знайти правду, ставити його між двома тітами. Наші предки не мають телевізорів, холодильників або смартфонів. Так, життя тих людей були більш складними. Але не були щасливі? Яка життєдіяльність офісного клерка, ніж життя трактора, за умови, що як отримати гідну зарплату? ?



«Чи варто пам'ятати, як ми поспішаємо працювати вранці. Хтось пізній і працює по вулиці, він ховається, одягається після. Хтось перекриває і кинувся ескалатором. Ми називаємо себе інтелектуальними істотами, але ми навіть не думаємо про те, що нам дійсно потрібно або де ми всі збираємося. й

«Я не хочу жити в споживчому суспільстві. Коли я прогуляюся по центру в витоку джинси і зношених кросівки, я шукаю однакові живі і вільні люди. Ті, хто не піклується про соціальний статус, які не приймають грошовий вираз індивіда.



Посада є неоднозначним, але ще є ті, які його діляться. Значення матеріалу Вони відіграють важливу роль у житті кожного. І це змушує нас ставити важливі і цікаві речі для роботи, заробляти і залишитися поплавкою.

Але ми не знаємо, що головне? Що ми пам'ятаємо після багатьох років? Чи є те, як ви кинулися в капелюшній роботі? Або як вони почергують на наступну «імпортантну» задачу керівництва на вихідних, просто отримати бонус, який був проведений на іншому рівні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное