Чому після п'ятдесяти варто відмовитися від гостей в будинку

Дуже приємно бачити людей, які завжди приємно бачити, з якими хочеться провести час. Але що в юності приніс стільки задоволення, в більш пізні роки можна потомитися. І навіть Дорогі Неприємні збори в домашніх умовах стають справжнім випробуванням.

Які причини рефінгу голосних бенкетів? Чому ми вважаємо за краще зустрітися на нейтральній території? Чому ми навіть святкуємо в кафе?



Шановні гості «До 50-ти років адвокатних компаній». Завжди запрошують друзів в гості. Але після свого 50-го дня народження вона почала дивитися на «гулі» по-різному. Я вирішив, що мир є найважливішим, Наталя писав.



У юний раз хочу спілкуватися, ходити, піти кудись, поспішати. Тепер я хочу сидіти вдома з чашкою чаю без будь-якого дотику. Якщо зустрітися з друзями, це на нейтральній території. Якщо вона була втомлена, вона вигодовувала А якщо гості сидять з вами, ви не будете їздити їх.

«Всі часи велика компанія сидить в домашніх умовах, хтось заливає напій, хтось скидає шматочок торта. І так багато зборів, тому багато разів ви повинні зробити загальне очищення. Використовується для нормального використання. Тепер це вже тягар ...

397299

«Коксування є нудним. На мій 50-й день народження я настоював на кухні до вечору. Я пам'ятаю, що перед тим, як приїхали гості, я хотів просто лежати на дивані і мовчазно, а не розтерти на кухні і приймати привітання.



«Місце занадто дорого. Коли мій чоловік зробив хороші гроші, ми не звертаємо увагу. Але тепер він відстав, тому витрати повинні бути зрізані. Поточний дохід не є великою угодою. й



«Як багато брудних страв! Ця частина кухні завжди вразила мене. Я думаю, що багато жінок відчуває себе таким же чином. Але я ніколи не купила посудомийну машину, і промиваючи гору пластин після свята дуже сумнівне задоволення.



Я не підготував нічого до ювілейного чоловіка. Хоча він просить. Покращуйте гроші, замовляйте кафе і прогуляйтеся нормально. Не всі варіння, очищення і непотрібне настоювання. Не ті роки вже, жінка вчинила.



Звісно, є ті, які люблять відчувати себе як гостинний хост, так і насолоджуватися перебуванням гостей. Але не хочеться відчути себе найважливішим гостем на святі (особливо якщо це свято)?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное