Чому дорослі повинні жити окремо

Мама є людським істотою. З його поглядами на життя, з його інтересами, з стилем, щоб говорити. Це не все те ж, щоб боротися з дітьми, особливо коли вони вже вирощені і вже давно мешкали самостійно. Що ми отримуємо? У нас є ще один лист, захисники. зрілій



Редакція "Сайт"Як ви знаєте, такі листи не можуть переходити. Ми знаємо, що сказати нашому читачеві, але що ви думаєте про це? Чи є ситуація, як це і як він вирішив? Ми чекаємо ваших коментарів, але в той же час ми дізнаємось, що це питання.



Дорослим сином і матір’ю «Для себе, чоловік залишив нам, коли дитина ще була молода». Ми проживали у двокімнатній квартирі. Я, звичайно, не шкодую нічого для нього, і Лена, коли він виріс, завжди сказав мені, що він буде рости і зробив все, щоб зробити життя простіше. Тоді я одружився і, до речі, дуже вдало.



Він дійсно допоміг мені з моїми грошима, навіть моя дружина не здавалося сказати, що. В першу чергу я мав дуже гарне життя: нарешті я можу подбати про себе і мій бізнес повністю. Син отримав дуже гарну дівчину з його квартирою, тому він переїхав з нею. Тексти пісень, а це означає: Але вночі все згорнеться!

р.

Вони жили разом протягом 7 років, все здавалося нормальним, коли раптом дочка-в-правила за розлучення. Я був здивований, тому що ми так багато часу разом! Так, син не найбагатший хлопець, але він має стабільну роботу і стабільний дохід. І пішов він у мене.



Що я можу сказати? У першу чергу я брала його нормально, а потім деякі речі почали виходити, що я чесно не схожий. Син працює лише за кілька днів на тиждень, і решта часу, як кажуть, «похилає» з друзями. Не десь, але в будинку. Це свого роду подвір'я!



Син і мати, що я просто недавно відреставрував себе, і вони роблять шум у всьому будинку. Якщо Лана не розуміє, що тиша важлива для мене. Я сказав йому, день або два тихі і все нове. Моя донька-в-права не так виправда, коли вона розірвала його. Я думаю про те, як я можу отримати його, щоб піти десь знову.



Звісно, ця ідея є досить спокусливим: син після всього, крововод! З кожним днем я зупиню себе, тому що я не хочу, щоб скасувати його, але я не можу жити, як це більше. Не можна ставити. І я, в свою чергу, не може впливати на нього.



Я сподіваюсь, що він знову рухається, бо він тільки 30 років. Не знаю, коли він потрапив. Я не думаю, що про сім'ю або майбутнім дітям, просто друзів і нойсі компанії. Я жив по-різному. Я вже був. Я не знаю, що робити.



Я хочу жити самостійно. Ще один відчайдушний, вірить, що син буде летіти і зустрітися з старим віком, в порожньому будинку. Я, як громадяни, плутати. Чи може хтось сказати мені, що робити? ?



Звичайно, ми обов'язково на користь спілкування з нашим сином. Не потрібно боятися, нормальні люди повинні поважати і чути один одному, відступи тільки показують незрілість душі і виховання. І ми абсолютно на користь дорослих дітей за будь-яких обставин намагаються жити окремо. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Будь ласка, напишіть в коментарях все, що ви думаєте про це. Як ми? зрілі Щоб жити разом до тих пір, поки він маррі, або зробити помилки, але побудувати своє життя? Перевірити цю велику статтю про те, чому діти, як правило, відмивають своїх батьків за свої невдачі. Це його. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное