Шість основних протипоказань при догляді за півонією

Моя бабуся любила півонії дуже багато, в квітковому саду перед будинком завжди були кілька кущів, які ростуть. Красиві квіти з благородним запахом. Здавалося б, є все необхідне для ідеального квітки: красива форма, ніжний колір і аромат щастя. Не дивно, що часто можна знайти на вулицях. Догляд за цибулею Так само легко, але як завжди, є нюанси.



Редакція "Сайт" Я дізнався, що і зараз я з радістю підкажу вам, що потрібно звернути увагу, щоб півонії в саду були розкішні і цвітуть безперервно протягом декількох тижнів поспіль. Ось деякі рекомендації щодо того, як це зробити правильно.



Догляд за півоніями Що вони люблять і які вони не люблять
  1. Сонце
    Півонії є сонячними рослинами, для пишного цвітіння повинні бути на сонці не менше шести годин на добу, тому його протипоказано висадити їх в затінених місцях. У цьому випадку лист і стебло перейдуть в зростання, а бутони будуть рідкісними і слабкими. В ідеалі сонце впаде вранці, а потім квіти будуть в тіні. р.



  2. Вітер
    Півонії будуть відчувати себе гірше, якщо вони постійно вітер. Для тихого місця, які не мають багато вібрацій. У вітрі вони можуть поломитися, втратити більше вологи і в цілому виглядають гомілки. Ви можете висадити їх під дерево, наприклад, яблуню дерево, але пам'ятайте, що вони не люблять постійного відтінку.



  3. Земельна
    Сирий і глиняний грунт краще уникати, півонії не будуть комфортними там. Чи не висаджувати їх у низинці, де вода може застою. З цього коріння можуть гнитися, які будуть впливати на здоров'я квітів.



  4. Місце.
    Півонії є свого роду "домашників" і не люблять рухатися, тому ви повинні негайно вирішувати на місці. У рослинах, які п'ять років п'ять або більше років коріння можуть піти на землю на глибину 90 сантиметрів, тому пересадка неминуче пошкодить їх, а для півонів це серйозний стрес. Вони не можуть.



  5. Трансплант
    Якщо це сталося і є рішення про пересадку, то слід переконатися, що кореневище в новому місці не йде занадто глибоко. Якщо вона глибока, півонії будуть цвітати нерозумно, або навіть не на всіх. Так бути обережними. р.



  6. полив
    Хоча півонії не люблять водозбору, відсутність необхідної кількості води негативно позначиться на рослині. Необхідно поливати півонії, рясне листя випаровує досить велику кількість вологи. Особливо важливо під час цвітіння. Вода не рідше одного тижня використовуйте відро або дві води на одному поливі.





Редакційна колегія Піони, як і будь-яка рослина, піклується про любов. Незважаючи на те, що вони невибагливі, залишивши їх долі благословний. Спробуйте приділити їх принаймні трохи уваги: вода, плавати землю, знімати бур'яни, які виграють простір для себе. І тоді чудові квіти будуть радувати довго, даруючи спокій і особливу почуття щастя.



Що це? Ми хочемо, щоб догляд за півонією був тільки в радість, чудові квіти відповіли однаково. Нарешті, ми рекомендуємо вам ознайомитися з цим посиланням, з якого ви можете дізнатися, які квіти найбільш невибагливі. Так, якщо ви просто опануєте дачу, ви можете висадити щось з цього списку. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное