Залізні відбиття Михайла Жванецького на чоловіків і жінок

Не можна слухати без емоцій, що говорить Михайло Жванецький! Яскравий і неповторний атласне А виконавець власних літературних творів давно завоював серця мільйонів глядачів і читачів.

По-перше, кожен з його життєздатних виписок пізніше став афоризмом. Сьогодні видання. "Сайт" Я вирішив познайомити вас, шановний читач, до заліза відбиття Михайла Жванецького про чоловіків і жінок. Його почуття гумору і тонкості сприйняття цього світу можна тільки засвоюватися!



Михайло Жванецький Людина є професією. Жінка - це виклик. І навпаки!

«Мен, не відхилений, окай? Хтось сказав: – Михайло Михайлович Жванецький почав свою історію.

«Жінки краще, ніж нам. Вони смартнери, більш красиві, більш алізовані і краще пристосовані до життя. Крім того, вони ще встигнуть жити довше. Будь-який чоловік є бенефіціаром.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@michael_zhvanetsky) 22 березня 2020 в 10:49pm PDT



І ми маємо багато переваг, ми просто не думаємо про це. Ми не повинні докладати 60 хвилин, щоб зробити наші обличчя і отримати наші діти в школі. Людина може прийти по куту, і вона повинна шукати туалет.

Не можна офіційно затінити ноги і пахви, не потрібно перевірити кожні 5 хвилин, як він виглядає. Допускається потіти, сні, спати на автобусі. Дві жінки приходять в театр або на концерт - спільна справа. Ви часто бачите пару хлопців в концертному залі, якщо вони сині?

У концертних залах, театрах та лекціях більшість жінок. Де більшість чоловіків? На футболі, в тюрмі, в психіці, в засобі... Жінки не встигають робити ці речі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

4 червня 2020 в 9:38pm PDT



Чоловіки - слабкий секс. Вони п'ють більше, курити більше, загинути раніше, схильні до хвороби серця, депресії.

У нас є календар, щоб пити, не ми? Уявіть: почекайте, кожен місяць, коли прийде, тиждень страждати, і ви не скажете нікому або скарзі. Кожного місяця жінка має три дні без причин.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#Zhvanetsk #Mikhailzhvanetsky #duty city #Москва #Росія #Одеса #Санктпетербург #Казанська #Татарстан #humor #satiric #best жарти #humor #ssr #oldschool #likeforlikes #followers #selective гумор

21 травня 2020 в 10:20pm PDT



І зменшені робочі години. Вони ще мають два робочі дні: в домашніх умовах і в роботі. Жінки здійснюють 70% всіх робіт у світі і отримують 30% всіх зарплат. Щоб бути чесним, вони потребують двічі більше... Ось тільки один макіяж, колготки і речі, які я не розмовляю. Ви коли-небудь спробували бігти після тролейного автобуса з шпильками в щільному спідниці?

Хлопці, не думаю, що я траєктора до причини чоловіка, але також популярний фоллі крім народної мудрості. І чоловіки роблять це. Візьміть індійський користувальницький користувальницький дівчині. Ступні мутиляції дівчат в Китаї, жіноча обрізка в Африці, вії і шашлині - всі ці молотки жінок чоловіків винайдені.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

30 березня 2020 в 11:10pm PDT



Хто прийшов з образом: «Людина в 60 – хлопчик, і жінка в 60 – стара жінка»? Увечері в ресторані, вночі – коханці. У разі, якщо він буде служити 15 днів в них, виходите і поїдемо до роботи. Ви можете захопити його в них. Тексти пісень, а це означає: І вона має приїхати додому, змінити її взуття, змінити її одяг і пучок інших речей, ми не знаємо про це.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ви погоджуєтесь з Михайлом Михайловичем?

Останнє повідомлення від Thinkt Цитати humour (@parapsi) на 21.06.2020 в 3:16am PDT



Що про розум? Коли чоловік вперше зустрічає жінку, він звертає увагу на її ас, і приділяє увагу тому, що в його голові. Так хто розумний? Не жінка буде бігти після того, як його ноги красиві. Вони хочуть щось важливе з нас. Гроші, позиція в суспільстві, інтелект.

За кожним успішним чоловіком жінка, яка створила цей успіх. Так хто розумний? Легенда про привітність світлень придумала чоловікам, які не дарували.

Прийміть еміграцію принаймні. У той час як єврейський чоловік ставить, чому його російську дружину приніс сюди, вона вже навчила мову, отримала роботу, купила квартиру для себе і її батьків, кладуть її діти в школі і знайшов місцевий чоловік, який не збивається щодня: як добре це було там і як погано це було тут.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@michael_zhvanetsky) на 17 березня 2020 в 11:45pm PDT



Приїжджий не має нічого сказати. Тільки жіночий сміху можна почути на сцені. Будь-який митець розповість вам, що. Для чоловіків і чоловіків, які не доходять до всіх.

Не може бути світ без жінок. Що про чоловіків? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми цінуємо їх перед тим, як вони занадто пізно, любимо їх, одягаємо їх на руки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@michael_zhvanetsky) на 3 березня 2020 в 9:39pm PST



Порада А для любителів гарного кіно я хочу ознайомитися з вибором французьких комодів, з якими ви не будете нудні. З цікавим і невибагливим сюжетом, хорошою грою великих акторів. Ці фільми позитивно за тиждень!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@michael_zhvanetsky) 26 грудня 2019 в 8:39am PST



У ескізах Михайла Михайловича кожен визнає себе, хоча, можливо, ми іноді не хочемо.

Особисто я сміхався з серця, для чого величезний Дякуємо Михайло Жванецькийй Чудовий письмовий, життєрадісний і, головне, правдивий. Я знаю, що це так!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное