Демонстраційний ремонт кухні від молодого гостьового працівника

Ремонт непросто. Навіть якщо ви хочете змінити тільки кілька деталей, освіжаючи інтер'єр, результат ще багато роботи. В результаті власники більше не розуміють, Як зробити ремонт на кухні Швидко, щоб не розтягувати все протягом тижнів або навіть місяців.

І сьогодні ми пропонуємо ознайомитися з цікавим варіантом для реконструкції маленької кухні. Здається, що в невеликому просторі складно бути креативним, але це не так. Ви можете додати яскраві кольори в будь-яку кімнату, якщо ви лікуєте роботу з душею.



Як зробити ремонт на кухні «Я успадкував квартиру». Переміщення на невеликий і нехтований Хрущов без ремонту не був кращим вибором, тому я вирішив взяти його. Я думав, що це буде легше економити гроші, щоб перетворити житловий простір в живе місце. І мій чоловік не встиг це зробити, говорить Крістін.



«У кінці я орендувала квартиру місцевим працівникам. І я був дуже щасливий з одного, хоча я не думав, що спочатку. А замість оплати він запропонував допомогти ремонт кухні, коли я коротко розповів йому про мої плани. Я зробив ескіз на папері, людина впевнений, що він може зробити все. Ми обговорювали деталі та отримали роботу найближчим часом. й



Перше, що було зняти плитку кольору морської хвилі і старих шпалер, також позбавлялося від старого лінолеуму і крупності бабуся під вікном. Наші очі були заповнені пустими стінами. Але це не страшно мене – Арсен добре працював, і він був у найкращому інтересі, щоб закінчити речі швидко. Ось чому я не хвилювався.



«Не було часу замінити проводку і вирівняти стіни, бо було багато нерівностей, що залишилися після старіння. Якщо ви це робимо, то це якісно і довгий час - я вирішив.



«Сухляна стеля здавалася найкращим варіантом — надійним і сучасним. Арсен виявився добре, і я знову відмітив себе, як щасливий я був з цим розмовним і вмілим.



«Навіть це поворот підлоги. Прибираємо все з підстави, щоб покрити підлогу фанери. Вище покриті рельєфом натуральної лінолеї з кольором «ламінат». Добре виглядає.



«У двері потрібно замінити і яскраві шпалери приклеюються. Я вирішив віддати перевагу двох кольорів відразу - світло-зелений і помаранчевий. На стику клеїли плінтус, які виконують дві функції одночасно - як практичні так і декоративні.



« Кухонні меблі потрібно відокремити. Я приніс скляний столик, який не займає багато місця, і візуально розширює кухню. Крісла вибрали колір приміщення - світло-зелений. Світлі штори вішали на вікно, щоб завжди було достатньо світла на кухні. й



«Як результат, сіра і крихітна кухня стала яскравою і просторою. Завітайте до нашого ресторану. Звісно, багато роботи потрібно було зробити, але це варто. Дуже дякую Арсену, жінка поділилася своєю радістю.

р.

Дійсно, кухня Я не знаю зараз. Найголовніший номер будинку став комфортним і сучасним. Навіть в невеликому просторі було місце для творчості, а зараз житло виглядає набагато яскравіше і цікавіше. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное