Далі до яких рослин не потрібно висаджувати смородина

У дикій природі рослини добре поєднуються між собою. Але більш чутливі до тих, де вони ростуть. Тож смородини в саду повинні мати «право» сусіди. Далі до яких рослин не варто висаджувати смородини, щоб отримати щедрий урожай, ви дізнаєтеся з цієї статті.



Далі до яких рослин не слід висаджувати смородини Кілька років в рядку смородини в країні принесло врожаю. Я думав багато, що причина? Через пробну і похибку я зміг визначити, що багато чого залежить не тільки від самого куща, але і на культурах, які ростуть поруч дверцята. Так я зробив список рослин, які краще не висаджувати поруч зі смородини.

Малинові кущі займають велику площу і її кореневу систему активно витягують поживні речовини з грунту. Смородина поруч з ним починає зануритися і перестає нести плоди. У крайніх випадках рослина навіть починає боляче через брак мікроелементів.



Пряжа споживає багато води. Якщо він росте біля смородини, то навіть з рясним поливом, вона збере всю вологу. Через це ягоди дозрівають сухим і без смаку.

р.

Коріння цього дерева міцні, як смородини. Однак в боротьбі за рівність, смородина не буде легко. В результаті цього конкурсу може зменшити врожайність смородини та її життєздатність. Єдиним винятком є груші, які були щеплені на яблуні - смородини зазвичай отримують з яблуками.

Габаритний зображення

Гороха небезпечна через поширений шкідник культур - вогонь. Комахи швидко розмножуються і спочатку з'являються на агрусу, а потім «трансфери» до смородини.

, Україна

Ялівець Теоретично ялівцю може добре одержувати зі смородиною, якщо його схильність до грибкових захворювань. Крім того, він має неприємну схильність до іржі. Все це може передаватися в смородини і пошкодити урожай.



Також не переносить окружності червоної та чорної смородини. Незважаючи на те, що догляд за культурами полягає в тому, що червона смородина потребує більше сонячних променів, а чорна смородина воліє тінь. Краще відразу висаджувати смородини, щоб не підійти, що культура дає поганий урожай. Я впевнений, що ця стаття буде корисною для багатьох. Я бажаю вам хороший урожай – ваша робота буде винагороджена.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное