Чому людина збирає подарунки після розлучення?

Взаємовідносини після розлучення повинні підтримувати дружніх, коли екс-люда має дітей. Нема нічого приємного про розлучення, особливо якщо це несправність дружби. Редактори розкажуть історію сильної жінки, яка не тільки взяла на себе ситуацію. Вона була прикладом для багатьох жінок, які суперечать своїм чоловікам. Вона є живим доказом, що ви ніколи не повинні, за будь-яких обставин, дати і дати ваше життя прийняти свій курс.



Я жив на десять років. Ми одружилися, коли були тридцять. Дорослим одружитися і нічого не може відокремити нас. Життя було вимірено, але діти тривалий час не мали.

Коли мій син був народився три роки тому, я дав йому всі страждання і мами теплоти. Саме тому я не помітив чоловіка Богдана розчісувати на мене. Він зустрівся з двадцять-сімічно-річної Світлани. Виявилося, що їхня романтика тривала протягом декількох років.



Нещодавно Богдан вирішив залишити сім'ю і сказав мені все. Спочатку я визначився, щоб боротися за сім'ю, шукаючи шляхи, щоб отримати коханого чоловіка. Я був сподіватися, що він повернувся до мене і дитини. Не варто намагатися врятувати сім'ю заради дитини? Але Богдан зрадив мене, зрадив нашу любов, і обмінював свою сім'ю для своєї нової пристрасті.



Тоді я зрозумів, що він не мав намір змінити його розум. І тоді я зрозумів, що з усіма моїми побажаннями, я не пробачу його за скарбницю. Я б не був батьком, ніж свідком щоденних пасток і сварки його батьків.

Крім того, я можу забезпечити себе і дитину, добре виглядати і зможе впоратися з усім. Я не пропустиму чоловіка, бо у мене є кому жити і піклуватися.



Перший Богдан переїхав з речами на кохану. Тоді ми вирішили офіційно розлучення. Коли я побачила свою справжнє обличчя. В той час як ми живемо разом, я не помітив своїх негативних якостей, бо я любив його так багато.

1990Р. 2199Р.

Ми відчували всі подарунки та прикраси, які подарували мені протягом багатьох років. У квартирі ми проживали в купили батькам до весілля. Не було нічого спільного. У той же час він поділив меблі і побутову техніку на свій розсуд.

Я нічого не ставав, і вжити. Не важливо мені більше. Все, що я хотів, щоб зникнути від мого життя назавжди.



Я вирішив не поспілкуватися з моїм вибухом після розлучення. Я не розумію. Я впевнений, що я можу впоратися з сином. Я проведе більше часу з колегами та друзями, відвідайте своїх батьків частіше, і приготуйте вихідні до моєї дитини.



Я спробував мене краще не показати мої почуття до сина і інших, але ця ситуація подарувала мені важко. Як я можу жити з цим чоловіком всі ці роки? Він був абсолютно різною особою, коли ми зустрілися. Яка жінка краще ніж мені? Чому не думають про сина? Неповторна сім'я. Звісно, батьки допоможуть підняти його гідним чоловіком, але діти повинні виростити в повноцінній родині.



Він сказав, що він завжди хотів бути молодшою жінкою. Тоді чому маррі жінки одного віку десять років тому? Я шукаю чоловіка і я не розумію, як я жив з ним так багато. У цій ситуації, найпристойніші для сина. Я буду робити все, що я можу зробити його гідною людиною. й



У світі багато незрівнянних людей, але це не означає, що вам потрібно, щоб вони були такими. А ще більше так, не потрібно витрачати дорогоцінний час, що стажує відносини і відступи. Найголовніше поважати себе і чітко окреслити цілі життя. І якщо дитина поруч з вами, він повинен дати всю свою любов і турботу, щоб він виростив свого роду, відповідального, щасливого чоловіка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное