Я збираю його, і чому я повинен прочитати його перед світом.

Кожен бабуся мріє, що все буде відмінно. Вони здорові, щасливі, і всі неприємності приходять до проходу. Великобритани дадуть своїм онукам максимальну свою любов і турботу, але вони не можуть захистити їх від усього. Повідомляємо, що Господь може допомогти. Настає в руки. молитвий

5655940

Редакція "Сайт" Він ділиться з вами простою молитвою для онуків, які хочуть попросити Господа за захист своїх рідних онуків.

Тексти пісень, а це означає: Текст молитви простий і короткий, але він допомагає перетворити Бога і знайти мир розуму. Ви можете прочитати будь-який час і стільки, скільки ви хочете. Дуже добре кажуть слова молитви, коли діти засвоюються, перед сном. Не забудьте промити на день народження грандіозного дня. Промінь і Бог благословляє всіх дітей у світі.



«Лорд, небесний батько, твої сили і твоїй волі. Заощаджуйте, зберігайте і захищаємо всі шляхи, в усіх дорогах, у всіх справах, які будуть грандіозні. Їх очі чіткі, їх ноги швидко, їхні душі ангели. Збережіть їх, заощаджуйте їх від зла, від поганого життя, від всіх недуг, від води і вогню, від скла і ножа, від усіх болів. Злий, Господь. «Лорд, мати милосердя і життєдіяльність, зберегти, зберегти і захищати раба Божого». Амен.



Господи з любов'ю людей, і мій дід (ім'я) може бути щасливим. Ви, Боже, для щастя теж. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Зараз і назавжди. Амен.



Молитва до Матері Божої Матері також може попросити пророки від Богородиці. Ми пропонуємо молитви для дітей і народження здорових малюків. Ви можете попросити Діви Марії для своїх онуків.

Мати Божої Матері, Пресвята Богородиця, мій Господь Ісус Христос і всі Святі Трійці, Я запитаю, Я молитва: дати засолювання, благословення моїх онуків для щасливого життя, для довголіття. Я молюсь за них, грішний і невигідний. Я не молиться за себе.

Так що вони завжди мають смарт-головки, прозорі очі, швидкі ноги, чисті душі. Видаліть їх від зла, а також від поганого життя. Обкладинка з вугіллям, захищена від великої захвату, від горілки, від трехтерного ножа, від вогнезахисту, від злока, від пошкоджень, від всіляких нападів. Збережіть свої дорогі онуки! Я даю вам сто луків, я запитаю вас сто разів і все одно. Амен.



Всі ці молитви розглядаються щодня, тому можна повторити їх щодня. Ви можете попросити допомогу в храмі. Покладіть свічку, а також напишіть на аркуші про здоров'я своїх онуків. Коли ви кладете свічку, поверніть до Господа або Матері Божої молитви за своїх онуків.



Якщо ви не пам'ятаєте слова молитви, це не страшно. Бог чує всіх наших слів, коли вони приходять з серця. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное