Що модно в Італії це літо і як бабуся одягаються

Привіт, мої шановні читачі. Сьогодні Про те, що модно носити в Італії. Чоловіча сукня в стилі незважаючи на свій вік і преюдії. Я люблю смак італійських жінок в одязі. Вони можуть виглядати яскраві, красиві і свіжі.



Після того, як я хотів би відвідати Флоренцію. Що незабутнього і красивого міста! Одного разу не вистачає, щоб побачити його повністю. Звісно, коли я був там, я помітив, як жили місцеві жителі. Італійці дуже доброзичливі, доброзичливі і приємні люди. Вони посміхають весь час - всі я бачив на вулиці здавалося мені, і щасливі.

Я також помітив, що майже всі італійські жінки виглядають дуже молодими і свіжими. Я люблю те, що вони не бояться носити стильний одяг в будь-якому віці. Я впевнений, що у нас є багато, тому що Італія є країною моди і гарного смаку. Я покажу вам, що модно носити в Італії і що це майстерність стилю італійських жінок.

Італійські блузи люблять носити широкі крійні блузи. Він може бути як кольоровими блузками, так і просто білими блузками, які добре поєднуються з синіми джинсами. Влітку добре підходять варіанти з бавовняної або змішаної тканини. Вони не заспокійливі і добре пропускають повітря, що дуже важливо для літнього сезону.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Блузка oversize безкоштовний ріжучий Італійський бавовна2000я Розмір одного (48/50/52/54) (Арт.5712) Бавовна/еластан

Пост спільного з одягом для всіх FAMILY (@poloska_style) 24 березня 2020 в 6:07am PDT



Італійська модниця любить яскраві кольори. Відмінним варіантом стане барвиста куртка в поєднанні з джинсами або брюками. Він виглядає стильно, але при цьому стримано і просто. Як кажуть, нічого зайвого. До речі, італійці люблять носити худі джинси – це модель можна знайти практично на кожній жінці, незалежно від того, як старий вона є.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

У понеділок зроблено і це час, щоб голова будинку! Як було ваш день darlings?
Пост поділений Füsun Lindner (@fusunlindner) 22 червня 2020 в 10:03am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

У понеділок зроблено і це час, щоб голова будинку! Як було ваш день darlings?
Пост поділений Füsun Lindner (@fusunlindner) 22 червня 2020 в 10:03am PDT



Старші жінки в Італії люблять блиск і блиск. Тому вони воліють носити одяг з блискітками і стразами. Найчастіше це взуття – сандалі на товстій підошві або взуття. Найчастіше можна знайти блискучий верхній або заголовок. Тим не менш, з паєтками, ви повинні бути обережними, щоб не перестаратися - інакше це може здатися, що ви йдете на дискотеку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Модні ковзани. Ціна 1 800 рублів. Розміри 35-42. Українська #shoesnazazaz #trend #moda2020 #справжня взуття #схоже кожен день #shoessostrazami

Пост спільного з великими розмірами. Опт. (@odezhdal) на Червні 1, 2020 в 6:21am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Топ з піеткамм? ► (На фото зроблено для замовлення) ► #Tops_Hs. Чи можна повторювати в інших тонах? Щоб замовити, напишіть на Direct або WatsApp (посилання на заголовок профілю)? п — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —— —— —— —— —— —— ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Пост поділений В'язанням? Шапка? светр? CARDIGAN (@helens_shop__) 13.06.2020 в 7:38am PDT



У Італії немає моди для певного віку. У 50 і старших жінок одягають такі ж речі, як 20-річні жінки. Крім того, італійські жінки здатні дотримуватися фігури - це дозволяє їм вибрати з широкого асортименту одягу. Це можуть бути барвисті сукні, блузи, куртки і навіть брюки. Як зазначено раніше, всі речі повинні бути яскравими і виглядати розкішно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Весна вимагає яскравих кольорів? Костюми Work (Art. R60) - ідеальний варіант підйому настрою і максимального обороту на вас? Колір фуксії помірно яскравий і помірно спокійний? На складі з трьома кольорами: фуксія, волошка і чорний? Розміри, доступні: XXS (38-40), XS (40-42), S (42-44), M (44-46), L (46-48), XL (48-50) ► Тканина: костюм ► Вартість: 4890 рублів. Щоб розмістити замовлення, напишіть на те, що додаток або пряме. Або розмістіть замовлення на сайті Compru.com - активне посилання на замовлення в заголовку профілю в Приклад в шоурумі: Москва, Третяковська / Новокузнецька, вул. Болшая Ординка, 13/9 c 1 (приїзд з двору). Оплата готівкою або банком до арт-роботи щодня з 13:00 до 21:00 БЕЗ попередньої реєстрації

Пост спільного? В наявності (@kompliment_ru) 25 березня 2020 р. о 2:18



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ви можете мати що-небудь, якщо ви одягнете його. 浜у 涓 蹇 Наприклад, в цьому яскравому двобортний костюм тонкої вовни Ціна: 3950 грн. › #бізнес костюм #жіночий костюм #бірюзовий костюм #трусиковий костюм #літній костюм #літній костюм #суммерний костюм #бізнес

Останнє повідомлення від Women's Pijac костюми (@suit_sisters) 22 Jun 2020 в 12:55am PDT



Для тих, хто не любить виділятися з натовпу, є простий варіант - біла сорочка і джинси. Останній можна замінити брюками будь-якого стилю, але влітку італійці жінки найбільше люблять носити пухкий крій. Крім того, популярні світлі штани, а також поєднання білого і темно-синього кольорів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Якщо ви приїжджаєте до нас з новинами, то це тільки з хорошими новинами. Білі сорочки доступні і сьогодні вони заслуговують окремий пост похвали? Розглянемо переваги бавовняних тканин: , проникність повітря. Футболка бавовна "дихає". Довговічність. Тканина нашої сорочки не дуже деформована, добре поводиться при митті і сушці. Бавовна надає виробу легкість. Сорочка неймовірно приємна на дотик. Ідеально поєднується з 99% шафи. Чи є ватні сорочки здатні швидко закінчитися?

Повідомлення від NINE 22 для U (@9.22_store) 2 червня 2020 в 9:48am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

#біла футболка?

Останнє повідомлення від Look At Me Baby (@lookatme339) на 24.06.2020 в 10:45am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Штани високого рівня Склад: Viscose Розмір: s,m,l Блузка з відкритими плечами Склад :100% льон колір; червоний, чорний. Доступно для замовлення? #streetstyle_shop_ #blousalen #білий штани Купити #Купити білі брюки #білі штани #blousagen

Повідомлення від Streetstyle_shop (@streetstyle__shop_) 24.06.2020 в 11:06pm PDT



Також італійські жінки люблять носити спідниці і сукні. Влітку важливо носити спідницю літаючого стилю і парашутну сукню. Також можна бути сукню з вирізом або легким суконням з бавовни.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Довгий шик плаття › Тканина: Стапел Колір: Як на фото Розміри: s, m, l Виробник: Туреччина › Ціна: 1000 грн ___ Написати директору? і ми допоможемо вам знайти правильний розмір і зображення › При покупці від 3 юнітів існують знижки: 2й річ - 5% 3-й річ - 10% #dress #жіночий одяг #lookylookymg

Пост поділений жіночим одягом Looky Looky (@looky_looky.brand) 25 червня 2020 в 6:20am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Елегантні, жіночні, літні сукні? Легка і безсоння сукня з кишенями? У 3 кольори! Розміри: 42.44.46 Ціна: 2000 рублів. Доставка в Москві 300 рублів, за МКАД-500 рублів. При замовленні від 3000 рублів доставка в Москва безкоштовно! Якщо товар не підходить вам, ви можете сплатити тільки доставку кур'єра. Для всіх питань і для замовлення напишіть на Direkt/WhatsApp: 8963-606-79-85. #секс машини#мастурбиране#мастурбиране#мастурбиране

Пост поділений жіночим платтям Москва (@bebebebeautiful_ledi) 25 червня 2020 в 6:20am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Наші новинки Що таке? Тканина: crepe шифон Розмір: стандартні різні кольори? Спідниця в обмеженій кількості _______________ Відправлення карусельського кета, відправлення поштою та автобусом. Для того, щоб замовити, напишіть на Direct або до Vatsap, перейдіть на посилання в профільний заголовок кеп ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ З любов'ю ?????

♥ ??? ??? ???



Я не думаю, що має бути поділ мод за віком. Якщо фігура дозволяє любити себе і носити те, що вам подобається. Італійські жінки є хорошим прикладом цього. Щоб дізнатися, що це модно носити в Італії, я рекомендую вам дивитися це цікаве відео.

https://www.youtube.com/watch? v=CS6qFJQphE

Італійська жіноча сукня стильно, просто і смачно. Вони люблять блиск з ловими стразами, носити яскравий одяг і носити монохромні білі блузки з звичайними джинсами. Це мода з вулиць Флоренції. Хочу залишитися стильним і завжди молодим. Одягніть свій улюблений одяг незалежно від віку. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное