Чому щітки на зубній щітці приходять в різні кольори

Чому зубні щітки приходять в різні кольори? Я ніколи не запитав, що питання перед. Виробники зубної щітки роблять це з причини. Сайт розповість Вам, Чому потрібна кольорова метелика? І як він допомагає зберегти на зубній пасти.



Щоб бути чесним, я використовую, щоб брісти на зубній щітці означали ступінь жорсткості. Насправді цей параметр вказується на пакеті, а колір не має нічого спільного з жорсткістю. Питання квітів прийшов до сина. Ми розчавили зуби разом з цим ранком, і він запитав мене, "Дака, чому ваша щітка барвиста і моя щітка проста?"

р.

Я думав себе, чому це? Може бути це просто маркетинговий рух? У складі: чим яскравіше щітка, тим ймовірніше варто помітити і купити. По суті, за допомогою квітів вказує місце, де слід застосовувати зубну пасту. І найцікавіше, що виробники особливо виділяють ділянку, в якому буде відповідати розмір паста розміром гороху. Щоб правильно чистити зуби.



Багато використовуються для віджимання зубної пасти на всій поверхні щітки. Можливо, вони просто побачили його в рекламних оголошеннях. Або подумайте, що чим більше макаронів, тим відбілити зуби буде. Я використовую для того, щоб зробити себе, але зараз я дивлюся на червоні бризки моєї щітки і використовувати стільки зубної пасти, як я дійсно повинен.



До речі, використовуючи багато зубної пасти дуже шкідливі для зубів. Через це занадто багато піни утворюється, що запобігає ви повністю позбавлення від нальоту. Також абразивні піночасті частинки можуть пошкодити емаль. Так я раджу використовувати пасту мудро і правильно чистити зуби.



Ще один хороший бонус це. Економіяй Тепер ми купуємо зубну пасту в три рази менше! Не можна, але будь ласка, так багато переваг через невелику кропиву на зубній щітці. Все через свою сина.



До речі, є ще одна причина, чому бродки приходять в різні кольори: це простіше. кицькай Але зубна щітка повинна бути змінена вчасно, щоб не зіпсувати емаль і ясна. Дентисти рекомендують робити це кожні три місяці. І наша редакційна колегія рекомендує, щоб ви залишалися позитивними і завжди готові до нових цікавих знань і життєвих хаків, адже ви ніколи не знаєте, як нова і цікава інформація може змінити своє життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное