Як закохати чоловіка?

Конфлікт поколінь завжди ламає, особливо якщо люди не родичі і стають такими проти них. Якщо ви одружилися, ви отримаєте не тільки дружину, але і всю сім'ю. І може бути абсолютно різним в природі людей. Ось куди приходять певні речі. відносиниІноді вони не доходять до воріт.



Редакція "Сайт" поділився одним цікавим сюжетом, він сказав нам абонентом, який довгий час був на коефіцієнтах з матір'ю. Ви можете зробити різні висновки, але з якого боку правда, звичайно, це до вас. У нас є думка про це, теж, але в кінці оповідання. Перейдіть прямо вперед.



Моя мама-в-одному попросила мене їсти. Зігріваючи її суп і дав їй шматок торта, вона нещодавно зняла з духовки. Підставка поруч з нею і дивитися її їсти не було. Пройшов і закриваємо двері. Я просто почула її кажу, «Дякую, дочка». Вона ніколи не називається мені, що до.

Послухали свої почуття. Я ніколи не думав, що я хотів би бачити чоловіка, який захопив мене так щиро і взяв кожну можливість руйнувати життя. І тепер він називає мене дочкою. Життя справедливе, завжди кладемо все на місці.



Я одружився майже десять років тому, і з мого чоловіка і я не мав можливості жити окремо, озброєний посміханням і деякими речами, я увійшов до свого дому. Я навчився на власній шкірі, що це жити з мамою чоловіка.

Все, що я був неправильним. Але це дрібно. Моя мати-в-праві була буквально божевільна, що я працював важко і зробив прогрес у моїй кар'єрі. На її думку, дружина повинна сидіти в домашніх умовах, настоянка з плитою і послужити чоловіка, час його сина, і тоді я щасливо поділитися новинами, її дитина сидячи голодним.



Мій чоловік постійно захистив мене, намагався пояснити Анна Іванівна, що він був гордий мене і щасливий, що він отримав таку блискучу дівчину. Але мама, звичайно, має бізнес, свою думку - вона має більший досвід, адже вона жив і знає. Якщо я тримую роботу, мій чоловік буде ще однією жінкою.

У певній точці я зрозумів, що мій мама-в-право з'ївся мій мозок так багато, що я дійсно почав думати як її, вони кажуть, що людина потребує очей і очей, і це дійсно не варто залишитися на роботі. Я був так втомився від цього стресу, що я поставив край питання - цей тиск повинен закінчитися.



Мій чоловік і я орендував квартиру. Це було дуже важко, мої акції допомогли. Поступово, життя вдосконалюється і ми навіть почали думати про своє гніздо, але раптом щось несподіване відбулося. Під час завантаження речей в пральній машині я помітив сліди помади на одязі чоловіка.

Можливо, не варто говорити про те, як я нащадився на загальний відеоспостереження мого чоловіка, перевіривши його особисте листування, телефон, комп'ютер, одяг. Але один день я випадково відкрив цікавий факт: перевірка сорочки чоловіка знову і знаходжу нічого на ньому, через кілька днів я забрав його знову і знайшов ... помада! Як це може бути, тому що Костя не залишила будинок в ньому?

Р

Неприємні підозри, що загиближуються в душу, подарували чоловіка, щоб принести когось до нашого будинку? Я вирішила на прийомі, розповів мій чоловік, що я залишаюся на роботі, і оселився біля входу. Який сюрприз я був коли я бачив... Милосердя Виявилося, що Костя трималася в постійному контакті з нею, просто не сказав мені про це, так що не до кінця.

Я ввійшов в квартиру так само, як Анна Іванівна була у ванній кімнаті. Чоловік, звичайно, не приклав ніякого значення до цього, бо він нічого не підозрював. І я торкнувся, коли я продемонстрував йому помада-смажену сорочку. Моя мама-в-права спочатку відмовилася від неї, але коли я просив для порівняння помади, вона зізналася.



Я сказав, що мій чоловік не був першим, і мій мати-в-право хотів знищити нашу сім'ю. З’яки вона вирішила, що я не мав дітей, що означає, що її син зажадав мені. Вона знову побачила всі проблеми. Ми хочемо, щоб жити для себе, не розглядалися.

Костя, звичайно, був лютий. Я ніколи не бачив його, як це. Про це розповів Анна Іванівна. Вони вчинили дуже погано і з тих пір, поки чоловік відрізав всі контакти з матір'ю. Я, ймовірно, ігнорував її протягом року. Вона апологізована, званий мене, загрожувала мене, щоб поговорити з сином.



Тексти пісень, а це означає: Тоді вона стала серйозною талією, і ми все ще переглянули наше ставлення до неї. І загнав її, Костя теж. Як тільки вона відчувала себе трохи краще, я запропонував взяти її до нас. Це була чудова нагода повністю працювати вдома. Все правильно, тепер я шукаю після того, як жінка, яка отрує життя в цей час. Вона все ще мій чоловік.

Якщо це чітко призводить до негативних наслідків. Для того, щоб дізнатися більше про те, що хтось інший вид і не нав'язувати себе. Якщо немає очевидних проблем, чому впливають на все? Однак, ми не будемо брати сторони, але терпіння і мудрість молодої жінки ми захопимо нас.



Яна відносиниЦе правда, що багато сил, які втратили, що вимагатимуть запою, повагою та прийняттям. Як ще ви будете розвиватися? Ось посилання, де ви знайдете деякі поради, як поліпшити відносини. Ми бажаємо вам гарного настрою і чекаємо ваших коментарів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное