Як продовжити життя недорогого смартфона і які помилки не повинні бути зроблені

У мене був мій телефон ремонтом. Недорогий смартфон з хорошою камерою, отримав подарунок на день народження. Дуже шкода! Не добрий день. Я вирішив поділитися висновків, які я зробив після розмови з представником майстра сервісу. Можливо, ця стаття допоможе комусь, я буду дуже щасливою.

У порівнянні з типовим «середовим» або моделлю сегмента цін на преміум, бюджетний смартфон не замовляється швидше за все. Точка тут не те, що виробники, намагаючись зберегти гроші, завершити гаджет з частинами і системами низької якості. Задовольнить уважне ставлення до пристроїв. Як зберегти гаджет живим - Я розповім вам пізніше.



Недорогий смартфон з хорошою камерою продовжити життя недорогого смартфонаВи просто повинні уникати помилок, які багато користувачів виробляються з ігнорування. І був так наївний. Я нарешті розумію, чому телефон я дав мене постійно блювотні руху і не збоїв так швидко. Я зробив помилки, що я шкодую дуже багато.

Як я зіпсував новий смартфон
  1. Збереження зайвих додатків
    Немає необхідності зберігати ігри та програми, які ви не використовуєте. Поставте ліміт: додаток не відкрився протягом місяця - видаліть. Якщо потрібна програма, вона завжди може бути повторно встановлена. Недорогі телефони оснащені невеликою кількістю пам'яті - 32-64 ГБ. Якщо ви не використовуєте microSD для розширення ємності зберігання, або цей варіант не передбачений розробниками, непотрібні програми заповнюють пам'ять в ваговому режимі. Чим менше місця в пам'яті стає, тим вище ризик, що гаджет почне замерзнути.


  2. Я перегрівав свій телефон в спеку і зберігав його холод.
    Інженери практично всіх марок воліють літій-іонні батареї. Надійні акумулятори на основі літію, мають гарне оперативне життя, але чутливі до перепадів температур. Смартфони не можна залишити в машині влітку або взимкуТакож небажано зберігати на відкритому повітрі протягом тривалого часу в піковому вогні або холоді. До речі, тепла гірше впливає на акумуляторй Отже, якщо гаджет постійно піддається 40-градусний тепловий, протягом року він втратить 35-40% потужності.
    р.



  3. Я ніколи не кладемо захисне скло на екрані.
    Руки не досягли, тепер один розлад. Майстер сказав, що навіть якщо пощастило за низькою ціною до «розриву» модель зі склом Gorilla Glass останнього покоління, подбати про додатковий захист ще потрібно. Заміна дисплея є одним з найдорожчих послуг при ремонті мобільних електронних пристроїв. Якщо ви розбиваєте екран, то недорогий смартфон миттєво перетворюється в «дорогий задоволення». Замініть захисне скло в рази дешевшеЦе краще нового екрана.


  4. Заспокійливий телефон без кришки
    Стекло має бути захисним корпусом. Більшість «держави» виробляється в пластиковому корпусі, але навіть його можна пошкодити. Крім того, «міжні органи» можуть бути уражені впливом, і Хороший випадок займе силу удару.й Краще вибрати тверді силіконові моделі.


  5. Вдосконалення операційної системи занадто часто
    Виробники рекомендують регулярно оновлювати операційну систему до останньої версії. Існує печера: якщо після виходу вашої моделі з'явився ще 2-3 і кожен з них з новою версією ОС, краще зупинити оновлення пристрою. Оновлення, призначені для більш розширених моделей, не можуть працювати належним чином на старих моделях.


  6. Не вимкнено гаджет протягом місяця.
    Ми використовуємо для ноутбуків і комп'ютерів, які потрібно вимкнути і відключати від мережі живлення. Будь-який недорогий телефон також вимагає гарного відпочинку. Поверніть його на 5-7 хвилин на місяцьй Ви побачите, що пристрій буде працювати краще і швидше.


  7. Я заряджу мій телефон всю ніч.
    Акумулятор може витримати певну кількість циклів зарядки, після чого його потужність починає зменшуватися. Цикл передбачає відведення акумулятора до 0%, а потім повністю заряджання. Щоб уникнути передчасного зносу акумулятора, спробуйте не злити його повністю. Поставте телефон на заряд, коли ємність акумулятора знизилася до 40-50%.
  8. Я не зателефонував мені по декілька разів на день.
    За 20-25 хвилин краще підключати телефон на пару раз на добу.За кілька годин можна заряджати на 100%. Дуже важливо не заряджати пристрій вночі. У дорогих моделях передбачена спеціальна технологія: коли заряд акумулятора досягає 100%, живлення від мережевих зупинок. Це дозволяє зберегти смартфон на зарядку без страху для життя батареї. Якщо ви плануєте купити телефон дешево, ви навряд чи знайдете модель, яка підтримує цю технологію.
  9. Заспокійливий телефон в кишеню влітку і під час активного навчання в тренажерному залі
    У літній період, як і при активному навчанні в будь-який час року, ми потіємо. Навіть якщо гаджет знаходиться в кишені, він все ще потрапляє в контакт з мокрим одягом, а волога може потрапити всередину. Отримання вологи викликає різні проблеми. від неопераційного динаміка до закриття контактів камерий Те ж саме стосується Спробуйте взяти смартфон вологими рукамий Якщо у вас не є водонепроникний корпус, який є рідкісним у бюджетних моделях, уникайте контакту з вологим середовищем якомога більше.




  10. Завантажені додатки, навіть якщо вони не були в Play Market або App Store
    Не завантажуйте програмне забезпечення з невідомих джерел, тільки перевірені програми з ринків для Android або iOS. Знайти хороших смартфонів легко, але ремонт у випадку вірусу часто дорожче, ніж сам гаджетй Користувачі з Android OS в цьому плані простіше. Якщо телефон заражений вірусом, Ви можете позбутися від проблеми самостійной Щоб зробити це, натисніть кнопку живлення при вимкненні меню з'являється на екрані, натисніть кнопку "Стоп". Затримайте кнопку, поки система підкаже вам, щоб перейти до безпечного режиму.

    У безпечному режимі працює тільки системні програми, тому можна легко видалити вірусне програмне забезпечення. Віруси також впливають на системні програми. Щоб позбутися від проблеми, знімаючи не вийде. Потрібна допомога майстра.

  11. Не підключено до хмарного сервісу
    Хмарне зберігання Видалити пам'ять телефону і захистити дані від втратий Знайти телефон дешево з великою кількістю внутрішньої пам'яті складно. Для того щоб не постійно видаляти фотографії, відео, завантажувати документи та іншу інформацію, простіше завантажити її в хмару.
  12. Використовується ненативний аксесуар для телефону (навушники)
    Давайте скажемо, що у вас є недорога модель від Samsung або Xiaomi. У коробці разом з смартфоном були оригінальні навушники і зарядний пристрій. Порада аксесуарів ретельно і не купуйте репліки в разі розбиття або втрати. Неоригінальні аксесуари Це може викликати розрив в роз'ємі. Або відключити поруч з деталями.




Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але тепер я розумію, чому мій красивий недорогий смартфон з хорошою камерою дав мені тривалий термін служби. Ось чому я змінив мій підхід, я збираюся лікувати техніку, як домашні рослини, обережно і ретельно! Я вдячний за коментарі з корисною інформацією на тему.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное