Чому наші бабусі виглядають сто разів краще, ніж сьогоднішні красуні

«Якщо ви хочете закривати очі красиво або намалювати стрілки, візьміть матч і олівцем. Теплий олівець над полум'ям і стане більш м'яким! – консультує мене учні. Уроки краси не були вайн, багато хитрощів тих часів ще актуальні.

По-перше, жінки добре справлялися без розширених вій, наповнювачів і дорогих новорічних косметичних засобів, а в той же час виглядають 100. Сьогодні видання. "Сайт" Я вирішив поглянути на минуле і пам'ятати макіяж Наша бабуся і мати. Деякі поради слід взяти на себе!





Перше, що я прийшов у підготовці цієї статті, це порада журналу «Робочий» (травень 1958): «Поверніть нігті яскравим кольором лаком, нагадуйте, що ви не можете перекусити нігті! й

до. цвяхи виробництва Ленінградського заводу «Північні вогні». Придбання красивих відтінків складно, тому жінки змішують прозорий лак з пастою з блакитної ручки або з блакитним, зеленим або перманганатним розчином. Тоді з'явилися косики яскравих молодіжних відтінків.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Shellac з СРСР, форель всіх поточних нововведень і вагій дизайну. Яке висушене, не мала власної щітки, і дуже легко відшаровуються нігті, буквально після миття рук. Яка дитина? Можна відкрити таку пляшку виключно зубами? Які сліди його на чорному кризі пляшки? Це був справжній драпір, не лак. Перлина "Північні вогні" епоху Як все змінилося? #радянський #сір #звороти #beautifulgrandmothers #manicurvsr #beauty

Пост спільного з NailArtist•Manicure•Svetlana (@lakitka_nail_studio) 26 січ. 2017 в 12:59am PST



До речі, після чого були послуги манікюру в перукарні. У журналі «Робота» навіть зазначена вартість манікюру – 35 ст. Але під час манікюру можна зробити волосся локонів. Салони отримали багато клієнтів, які прийшли з малюками, взяли книги з ними, або просто спілкувалися один одному, обговорюючи гарячі новини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Помада і тум, як миття, напевно, знали багато про догляд за собою. Наші мами та бабуся з СРСР. Чи не було послуг у Радянському Союзі? Замість «Косму» і «Гламуру» кожен читав «Майстер» і книги-адвік для жінок, які читають Тим не менш, вони містять заклик, щоб тримати руки добре занурені, незважаючи на виробництво, в якому ви працюєте. Для того, щоб отримати чіткі «професійні» зусилля, щоб отримати можливість послужити себе х Але ножиці і файл можна придбати в відділеннях хешерів х Ви будете здивовані, але майстри в той час були також невеликі кути в магазині перукарів х Ви знаєте так добре: руки зберігалися в теплому милому розчині х #Погана шкіра лікувалася, знімаючи зачіску в радянській епоху, #mystorovskaya не так популярний наприклад, Імуююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю

6 травня 2020 в 8:12am PDT



І тут важливо догляд за руками У 1927 році газета Worker писав: «Що робити руки, вони потребують догляду не менше обличчя». Пам'ятайте, що руки невірні інформатори, і нічого не зраджує вік і статус жінки, як вони роблять. Зробіть все, що руки говорять тільки про вас. й

Руки підсвічувалися лимонним соком, шкіра молодого огірка, змащена вершками «Нулька» або «Скарлетні в’язниці». До речі, креми були дуже великими! Дуже добре зволожений і зволожений.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Добрий день з днем народження! В той час як кожен спить, є трохи часу для себе. #autumn2016 #autumn #вересень #cosmetics #diorcosmetics #nailglow #topcoatabricot #рідкий крем

Останнє повідомлення від @ gardner2808 на Sep 16, 2017 в 10:34pm PDT



Уроки макіяжу очей і зараз, власне, про макіяж. Єдиний в арсеналі потім модниць туші "Легенград" для 40 клопок, твердих, з білою пластиковою щіткою. Він також називався «посадкою», адже перед застосуванням в ящику необхідно було сплітати і замочити суху фарбу на основі соот.

Потім вії були відокремлені голкою. Коли туша закінчилася, мої друзі приготували туш з чорного гуаші, мила та інші речі, не пам'ятаю. Машпара виявилася чудовою! – мій бабуся колись сказав мені.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми постійно шукаємо кращі тушки в світі. Для більшості радянських жінок був одинарний варіант "Ленінградської туші", який довелося сплітати, щоб розчинити твердий пігмент. Хто пам'ятає, що його використовували? #маскара #радянська косметика #флектив

(@parfumselective) 5 лютого 2015 в 1:34am PST



Довгий період часу тіней Ви запустіть м'яч. Сині, зелені відтінки були ознакою реальної модниці. При відсутності бажаного відтінку тіней, в'ялені жінки використовують дитячі кольорові молінки для макіяжу очей. Для цього необхідно крейда втирають в порошок, змішують з кремом і сміливо наносять на повік.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Хороша дівчина Lida Natalia Selezneva turns 75 років!? Важко вірити, бо для нас вона завжди буде дівчина з непристойними очима від Гайдаєва. З днем народження! #Новини #Серезнева #НаталіяСерезнеєва #гайдаі #Іванвасильевич змінює професію #Каузький полонений #народний художник #days #artistUSSR #starassr #actress #affair #legend

Опубліковано SHOUBISNESS НОВИНИ (@show Business.rus) 19.06.2020 в 7:57am PDT



Є жінки, які все ще залишаються вірними кульковим тональним кремом. Хоча він створює ефект ненатурної маски, вона добре маскує недоліки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Хто пам'ятає цей крем? Сьогодні Я вирішив спробувати те, що це тональний крем для 35p? Відгуки бувають неоднозначні: хтось захоплює, хтось говорить, що він пахне жахливо? Але! Якщо вони говорять, є щось в ній! І так: TONAL CREAM TON природний з LECITIN. Лецитин, який входить до складу цього типу крему, є сильним антиоксидантом, він відмінно живить і зволожує шкіру, знімає невелику почервоніння. Вода, мінеральна олія, титановий діоксид, рослинне масло, стеаринова кислота, ланолін, парафін, PEG-400 олеїт, емульсійний віск, гліцерол моностеарат, тальк, бурин, лецитин, триетаноламін, діметикон, циклометикон, парфумерний склад (бензил саліцилат, кортизол, комарин, цитололон), пігмент червоний, пігмент жовтий, вуглецевий, буретанов, філати, цілатин, і низька температура, це не містить кортизолу восени, це захищає й Він продемонстрував на шкірі з рожевою. Я особисто любив запах. Такий приємний запах. Текстура м'яка, приємна, легко тушкована. Помилує мене з дня. Але! Якщо наносити в кілька шарів, то буде досить щільний тон на шкірі. У мене є комбінована шкіра (Т-зона жирна), тому вона здалася жирною для мене, але якщо ви занурте обличчя серветкою і наносите тонкий шар порошку, буде дуже нічого. Великий для сухої шкіри. Ціна, безумовно, дивна. Я хотів би його будь-яким чином? Звісно не за роботу художника! Я думаю, що ви можете спробувати це все, ціна порадує тих, хто шукає бюджет, але хороша косметика для себе. Чи буде приємно чути думку тих, хто спробував це? #reviewscosmetics #bisblog #budget tonal cream #crembalet

Пост поділився художником макіяжу? Макіяж? Locks (@olga_zwiagina) на Sep 18, 2018 в 8:13am PDT



Якби «підсвічник» не був відомий, але його ефект можна досягти значно дешевшими засобами - Вазелін. Він може захистити губи від холоду.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Так що запах не погодний довше, після того, як ви наносили парфуми до шиї, зап'ястям і вирізом, змащувати ці ділянки тонким шаром Вазеліну. Запах не залишить вас байдужими. Парфуми з сухої шкіри випаровують швидше, завдяки наявності спирту в них, а вазелін «глушки» аромат, що дозволяє прищити довше. #азиатски масаж#мечтаещи#Игри #азиатски масаж#мечтаещи#мечтаещи#мечтаещи#лизане

Повідомлення від ??????? (@meriblog_) на 10 березня 2019 в 11:04pm PDT



Краса помадного макіяжу була майже улюбленою косметичний у радянських часів. Його головна перевага - насичений відтінок, для якого була оцінена помада. Улюблені відтінки помади жінки були морквою і коричневими.

Хто мав яскраву помаду, але в той час вони не були популярними. Потім випустили помаду завод "Свобода", "Нові Dawn" і "Невська косметика". Тим не менш, багато жінок намагалися отримати помаду від латвійської фабрики Dzintars, і помада від Dior є лише обмеженням снів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Світлана Немоляєва (18.04.1937). Улюблені фільми - Гараж (1979), Сервіс Нове (1977), Промісне небо (1991). #светлановамоляєва #радянський кіно #радянські фільми #радянські актори

Пост поділився ВСІМ ПЕРЕГЛЯДУ? (@bestmovies777) на Квітень 18, 2020 в 12:53pm PDT



Порошок Lancome іноді вдалося купити "легально" в магазині "Біч", виштовхуючи пару годин в лінії. Чудовий засіб для видалення блиску і злегка порошку носа.

До речі, коли сам порошок був закінчений, упаковка з цього Радянська косметика Кілька людей кинуть - де ще можна взяти таку складку комфортного дзеркала, щоб покласти в сумку ...

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Lancome maquisatin порошок з запасним блоком. Це 250 рублів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Пост поділений Perfume Cosmetics (@parfumoptic) на 28 серпня 2017 в 7:42am PDT



Догляд за обличчям складається з всіляких масок, які були зроблені з того, що було під рукою. Майже всі фрукти, овочі, ягоди, які були в сезоні, в той час як вони щедро забезпечили шкіру такими необхідними вітамінами. І зробили ці маски періодично, про один раз на тиждень.

Сезон огірків - шкіра огірка наноситься на обличчя, шию і руки. Є полуниця - одна або дві подрібнені ягоди змащують обличчя, а коли ягідна маса сушена, змивається з проточною водою.

Мед використовувався для гідрату. Цей універсальний метод також мав омолоджуючий ефект. До меду додано яєчний жовток або петрушки - це зроблено результат ще більш помітний. Я дізнався цей урок краси від мого бабуся!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#darrza_advice Дуже сподобалося маски від продуктів, вирощених самостійно ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? для виготовлення домашніх виразних масок для обличчя, які дають миттєвий ефект, огірок дуже підходить: ? освіжає і тони? знімає зайвий блиск? зменшує почервоніння шкіри? запобігає невеликим прищам? відбілює шкіру? і навіть трохи омолоджує ? для сухої шкіри - рубати огірок, змішати з ложкою сметани і нанести на шкіру протягом 15 хвилин - змішування оливковою________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Українська Все продумано в природі? → #advice #натуральні маски #маски #health #cucumber #натюрма #красна шкіра #висока шкіра #mascaisocumber #useful поради #darrza_care

Пост спільного? Найкрасивіші з природи (@darrza) 7 січня 2018 в 4:24pm PST



Але замість нічного, дня і очей крем застосовують «Діти». Розглянуто універсальний засіб для здорового і красивого шкіри. Ще можна змішати помаду, після чого вийшло рум'яна.

Немає зубного мила. Вважалася панацея для багатьох проблем. Мило дуже корисно, але аромат не до всіх кришок. Це дійсно дивовижні уроки краси!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Degtyar NMFA #tar мило #lovely #rejumylo #asmrylo #soapasmr #crysmyla

Пост поділений любовним милом? 29 травня 2020 в 2:35am PDT



Позбутися від такого небажаного ефекту як подвійна підборіддя, жінки вдаються до наступного трюку: сидячи або ходьба з книгою на голову. До речі, це просте вправа одночасно навчається поставу і зміцнює м'язи спини і шиї.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Молода театральна акторка Ія Саввіна. 6 жовтня 1960 р. Що таке кіно? Фото Галини Кміт.? Дякую і підписатися на наші сторінки @retro.ccp, @ru.90e (our 90s) і @kino.cccp (our movie). Моссовет Театр... Завадський пішов, і Олег Миколайович Єфремов запросив мене на своє місце. І пішов не до театру, але до Єфремова, бо він не просто талановитий чоловік, він є будівельником. Всім відомо, що він зробив з «Контимчасу», а потім зламав, піднімаючи MHAT. Він зробив багато речей в MHAT. Після того, як переоцінити продуктивність, де я мав функціональний роль, сцена з Незаймана Славочка, він дозволяв кожному піти. Він пішов з мене і сказав: "Я, що вона розчаровує, щоб сказати текст?" Я кажу, "Шаму." Він сміхався і сказав: "Фуліш, чим гірший текст, тим більше він повинен бути вираженим." Поступово досить, наступного дня я спробував це зробити, і сцена почала працювати. Єфремов є людиною такої внутрішньої влади, яку він може бути директором заводу, членом уряду, і навіть президентом, якщо він мав шлях в цьому напрямку, за силою його внутрішнього таланту, характером. #азиатски масаж#еякулация#възбуждане

A post shared by Кінотеатр (@kino.ccp) на Apr 12, 2019 в 8:47am PDT



Як бачите, було багато різних речей. мастурбація І на руки!

Деякі уроки краси в цьому списку варто. Наприклад, вправа з книгою часто можна знайти в новихзаплутаних курсах на facefitness. А огіркові маски все ще проходять у високій ціні в сім'ї.

Ви пам'ятаєте тренди краси, описані вище? Можливо, ви все ще використовуєте деякі з них? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное