Право на соковитість чебуреків від Ольги Матвей

Зучині є одним з перших літніх овочів, які з'являються на столі. І їсти його не тільки смажені, але і у вигляді незвичайних млинців з м'ясом. Я зателефоную їм шахту. ротоводіння кабачки. Приїжджайте соковиту і ніжну, з невеликим тісто, яке просто богиня на літо.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки смачні кабачкий Рецепт був запеклі на Ольга Матвій!



Чебуреки з кабачків Інгредієнти
  • 400г кабачки
  • 150 г м'ясо
  • 2 цибулини
  • 1 яйце
  • 3 ст.л. сметани
  • 100мл кефір
  • 7 ст.л. борошна
  • сіль, перець за смаком




Підготовка
  1. Один великий або кілька маленьких кабачків мити, відрізати кінчики по обидва боки і замочити кабачки на великому тертці.



  2. Посипаємо тертим кабачками в глибоку миску, солоний і перецьний за смаком. Додати яйце, сметану, кефір і борошно. Змішайте тісто. Він повинен бути пухким.



  3. Очистити цибулю і нарізати невеликими шматочками, обсмажити в сковороді з рослинним маслом до золотистого. Додаємо цибулю в мелену м'ясо (до речі, курку). Перемішати за смаком і міксом.



  4. Добре прогріваємо вершкову каструлю. Залийте порцію тесту в тонкому шарі, як на млинці, і помістіть начинку на одному краю. Начинки слід взяти трохи так, щоб м'ясо добре обсмажене.



  5. Накриваємо начинку вільним крайом тесту і натискаємо для зафіксування країв. Нагрів на середньому вогні до золотистого кольору по обидва боки. Виконайте те ж саме з рештою тесту і м'ясом.



  6. Це, роси цукіні готові. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Я також запропоную вам дізнатися, як підготувати Cheburek з brynza. Цей рецепт виграє серце. Будь-який, хто смакує cheburek запитатиме про це!



Подавати такі кабачки краще з засупуДіл і свіжий часник! Вони виходять соковитими і хрустками через те, що цукіні пускають сік. Вони не купують в маслі під час смаження, вони низькожирні, дієтичні, але з скоринкою.

Дуже смачно, що я не можу тягнути додому з цих чебуреків по вухах. Я дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное