Що мотивує красу, які не хочуть легалізація відносин з партнером

Вважається, що кожна жінка мріє про одруження. І старша вона, більш обсесивна це бажання стає. По суті, багато самодостатньих жінок сумнівні. Чи варто одружитися?А якщо вони були одруженими і не щасливими.

І сьогодні видання. "Сайт" Це історія нашого читача, який згодом прийшов, щоб зрозуміти, що вона не хоче одружитися. І це не завадило їй з купання в чоловічій увазі і жити, як вона хоче.



Мій чоловік пішов, коли я був тільки 25. Я був окремо. Немає грошей і трирічного Ярика на руках. І взяв дитину зі мною, пішов до батьків, щоб зацікавити рани душі, говорить Олена.

"Чому мене захопив. У той час я отримав роботу в хорошій кав'ярні, дитина пішла в дитячий садок. І Женья подбала мене. Я чекав, поки мій зсув був над і я бачив вас додому. Я не хотів його дуже багато, я відчув, як він не мій чоловік. Але його увагу нагадав мені, що я молодий і красивий, що люди люблять мене і мають силу над ними. й



«З Женьею ми продемонстрували не вдалося, але ми залишили друзів. З тих пір він отримав дружину і дітей, але ми тримаємо на зв'язку, пам'ятаємо перші місяці нашого спілкування. Тексти пісень, а це означає: Тоді ми швидко побігли, і я вірю в себе і почав жити для реальних.

Я пам'ятав мій старий сон, який я майже сказав, щоб через ранній шлюб, і вступив в юридичну школу. Пройшов час. Я навчаюся, стала нотаріальним помічником, а потім відкрив мій офіс.

У 35 році я отримав земельну ділянку, допомагав розлученим хлопцем, який планував мені. Сьогодні, 10 років тому, я нарешті жив у себе вдома. Так, це невелике, але завжди достатньо місця для гостей (як мій Ярослав і дружина).



«Особливо, що все влаштовано за смаком. Тут сад і навіть басейн. Вело і автомобіль запилюють в гаражі. І мій мир розуму охороняється двома чудовими собаками. Що ще може знадобитися 45-річна жінка? ?

"Мен"? Я не хочу стати дружиною знову. З деякими хлопцями я познайомлюся довше, з іншими я скоро. Серед них одружені люди.



Звісно, хтось буде судити мене, але я переконаний, що якщо сім'я дрібна, людина не буде виглядати. Крім того, втеча з причини. Побачити мене, покататися після пологів, які присвячують себе цілком до догляду за дитиною, практично не звертаючи уваги до свого чоловіка. Але вже давно згадувала жінка.

«Для мене подобається господиня, яка кидає ніхто не. Хочу провести час з людьми – чудово. У зв’язку з тим, що зв’язки почали обтяжуватися — вона не погана. й

Я недавно зустрів чоловіка, який був 11 років молодшим, ніж мене. Я був одружений, але я дуже комфортний з цим. Він фітнес-тренер, зустрівся в залі, де я піду до навчання. Ми зустрілися 2 рази на тиждень, і кожен раз у мене є. Але його дружина прийшла, щоб побачити мене нещодавно. Поговорити.



Дівчина була дуже молодий, помітно 26-28 років. Вона приймала, що чоловік віддає перевагу старшим жінкам, але його батьки не затвердили свій вибір. Тепер вона і Максим очікує малюка. І хоча вона не пробачає себе для цієї справи, але запитала не знищити сім'ю.

«Я відчув себе за неї. Вона не розуміє, що якщо вона обдурила на одну жінку, вона знову стане ще однією жінкою і третя жінка в майбутньому. Але вона пообіцяла її і зберіг її слово. Чому я маю такий негативний для карма? Давайте їм з'ясуйте себе. Я не думаю, що я пропустиме Максима. На тижні, мій зручний іноземець Milos повинен прийти, і ми будемо йти в море знову, Олена поділилася.



Звісно, життя нашої героїні може бути по-різному. вона може. РемарріПереміщення з чоловіком, має більше дітей. Чи можна знайти нову сім'ю у людини своїх родичів або зустріти там, хто не хоче підтримувати відносини. Побудувати сильну шлюбу, щоб заздрити всіх, або знову бути в ролі занедбаної дружини.

Я Єлена зробив незвичайний вибір, який дозволив їй залежати більше від себе, ніж на інших. Це приводить багато красунь, які відмовляються зав'язувати вузол або обмін шлюбом для кар'єрного успіху. Але якщо вони закінчують почуття комфортного і живого щасливого життя, можна судити на всіх?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное