Як ми відреставрували меблі, що наша мама кинулася в нас

Хочу поділитися суперечливою історією. Мій чоловік і я недавно купив квартиру. Хоча вони порожні: меблі тільки в спальні і трохи на кухні. Мами, які запропонували їм свої старі меблі, і купили новий з батьком-завданням. Моя дівчина була шокована, що вона ніколи не зробить це. Як можна подарувати старому шматку ягняти на молоду пару? Але як виявилося, мої друзі не з'явилися занадто застарілими і з'ясували те, що робити з старими меблями.



Що робити з старими меблями Старі меблі не повинні кидати. Все, що було зроблено під Союзом, як кажуть вони, було зроблено протягом століть. Ну, принаймні, протягом десятиліть. Так виходить: стара шафа або диван може вижити кілька поколінь. Вони, безумовно, подрібнять своїх власників. Як варіант, купуйте нові меблі, і продаємо стару для пені. Або зробіть переїзд до коня і подаруйте нудні меблі ще один шанс.

Мій друг і чоловік сказав мені, що вони зробили з старими меблями. З досвіду цієї творчої пари я дізнався багато корисних речей і сьогодні я розповість про те, як можна заощадити гроші на відновленні антикваріат з останнього століття.

Соковитий відтінок меблів може дихати нове життя у старій радянській нічній витримці або нудний стелаж. Меблі з дерева або ДСП відмінно фарбується алкідною емаллю. Головне - правильно приховати, прасувати і покрити зносостійким лаком. І, звичайно, вибрати гарний колір підходить для інтер'єру.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я пропоную вам ознайомитися з реставраційним обіднім набором «God» Румунською??? виробництво (доставка до попереднього повідомлення). Картина будь-якої складності в різних стилях і напрямках ? Гарантія покриття на 1 рік ??? Надішліть свої фотографії для оцінки на WhatsApp 87078111811? до. Алмати Мкр. Думан ul. Akmesheet 34/41. #restorationmebelialmata #kraskamebelialmata #repairfurniture #potal #subditalia #refurbishment #furniture #Almaty #was #did #після #masteraswomandogo

Останнє повідомлення від JANAEV BR Меблі Реставрація (@restavracia_mebeli_almaty_) 13 квітня 2020 в 11:07am PDT



Не обов'язково ходити в апаратний магазин. Ви можете показати уяву і зробити ручки з імпровізованих матеріалів. Для вибору ми будемо потрібні гвинти, горіхи, епоксидний клей і деталі. Як варіант, зробити ручки з гальок, привезених з моря, або від старих дитячих іграшок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чудова фото-hail від @tati.turnaeva Для тих, хто відкритий для експериментів? Ідеальний приклад як меблеві ручки з 4 різних матеріалів - металу, кераміки, джуту і каменю + 3 види металевих фурнітури - срібло / золото / антикварний? На мій погляд виявився чарівним? обожнює такі роботи? _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Меблеві ручки від 270 шт / шт На нашому сайті можна переглянути всі поточні доступності та розміри -homethings.ru Доставка російською поштою та транспортними компаніями. У Білорусі та Казахстані ми надішлемо SDEC

Пост поділений меблевими ручками? HOOKS DECOR (@thehomethings) на Червні 5, 2020 в 3:49am PDT



Спробуйте додати нові елементи до старих меблів. Він може бути рельєфним з штукатуркою або декором у вигляді дерев'яних планок. Також не забуваємо про цвілью, яка здатна надати старому яму абсолютно новий, навіть трохи аристократичний вигляд.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Формування є особливим декоративним елементом, який використовується для остаточної обробки об'єктів, найчастіше для зміни візуального ефекту. Особливо поширена меблева цвіль, яка протягом багатьох років була затребувана, потім забута, але сьогодні це обов'язковий атрибут сучасних предметів інтер'єру. Робимо фасади з використанням декоративних елементів. Є багато варіантів, доступних. Наші фасади зроблять ваші меблі ідеальною Чекаємо Вас в Камчатській 185D, р.1 Телефони: 60-35-57, 515-905, 8-929-269-35-57 Веб-сайт: famex72.rf #МолдингФурнітура #FurnitureDecor #Decor

Останнє повідомлення від FAMEX Tyumen (@fametmn) на 19 жовтня 2019 в 10:13pm PDT



Всі будинки мають різні речі. Це можуть бути старі ювелірні вироби та інші непотрібні речі, які чекають на свій час. Подаруйте безкоштовну резину в фантазію: чим більше елементів ви знайдете, тим цікавішим буде декор. Тут вам також буде потрібно епоксидний клей і трохи акуратності при склеїнні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Фото від виробника з нашими декоративними цвяхами Якщо вам потрібні такі хіти, то напишіть у людини #nails#moldingfeed #moldingfurniture#naildecorative#nail gold#manufacturing м'яких меблів#manufacturing меблів#manufacturing of Furniture#manufacturing of chair#manufacture of м'яких меблів#manufacturing стільці#manufacturing

Пост поділений меблями та текстильною фурнітурою (@pa_777) 13 липня 2019 в 3:33am PDT



Поставте меблі на ноги Чому ні? Це буде дуже креативним. Ви можете відрізати ніжки з старих стільців і додати їх в тумбу або комод. Ця комбінація може бути цікава для відтворення на контрасті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення, що поділяється кадром/legs/furniture (@karkas_kz) на 12.06.2020 в 11:23am PDT



Старі меблі можуть звучати у всьому світі і комплексі. Це дійсно простіше, ніж це виглядає. Нові тканини і меблеві нігті змінять старовинний диван за винятком визнання. Ви також можете придбати або пришити новий чохол для старих стільців. Ви збираєтеся розповісти всім після розтяжки, що це паризькі стільці, реальні антикваріати.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Меблеві рефмебель і ремонт м'яких меблів рефмебель

A post shared by Меблеві Майстер (@refmebel.ru) на Липень 1, 2020 в 6:45am PDT



Іноді досить просто полірувати і шліфувати старі меблі. Відновити і дати їй нове життя. Якщо меблі виглядає красиво, його старий вигляд здатний вишукано розвести інтер'єр. Особливо добре старі меблі поєднуються з стильом Провансу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

До і після

Останнє повідомлення від JANAEV BR Furniture Restoration (@restavracia_mebeli_almaty_) 23 травня 2019 в 11:20am PDT



Я дуже зацікавлюся цими ідеями, і я думаю про те, щоб зробити свої меблі. Я пішов, щоб відвідати друг: Мені дуже сподобалося, як вона і чоловік розробили інтер'єр. Меблі чудово виглядає - старий двоярус вже не визнаний. Моя мама-в-права приємно здивувала, що меблі все ще була корисною, і всі були щасливі. Що ви робите з старими меблями: відкинути його, дати його копійкою або подарувати їй ще один шанс?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное