Мішки в кулінарії молодого кукурудзи

Про тепло наших відносин з сусідами, весь будинок робить легенди. І дійсно, мій чоловік і я на Раїсі Семіоновна обід, то вона буде курсувати нас на море. Я пам'ятаю один з вечірок у липні, коли коханий сусід приготував нас свіжим кукурудзою. Я впевнений, що я ніколи не їсти нічого краще в моєму житті! А потім, побачивши мій стрункий обличчя, Раїса Семионовна легко сказав: «Хоне, дозвольте мені просто навчити тебе, Як варити кукурудзу?

Р

З тих пір я чекав кожен літній сезон тільки: їсти це неймовірне смачне харчування. Я зробив багато речей до. Мішки в кулінаріїй Але вони можуть легко уникнути, і Раїса Семионовна переконувала мене з цього. Так я люблю поділитися порадами з вами.

Як приготувати кукурудзу Type

Є багато сортів кукурудзи, багато з яких можна не почути. Наприклад, карнизи і попкорн виготовляються з розірвання кукурудзи, які прийшли до нас з Китаю. Але я не буду входити в деталі з цієї матерії. Після того, як ви можете відрізнити солодку кукурудзу від корму. Точно. Солодкі сорти найкраще підходять для приготуванняй



Для забезпечення якості виробу, Смак одного сирого зерна.й Якщо він легкий, солодкий і соковитий, ви можете сміливо отримати життєздатність жовтих голів. Але якщо в зернах мало соку, і він насичений жовтий, кладемо сітку кукурудзи. Це обов'язково знак старого виробу. Не допоможи Вам мудрості Раїса Семенівна. Якщо смак зерна нейтральний, швидше за все, кукурудза кормового сорту. Солодкість слід відчувати відразу.

Виготовлення соковитої кукурудзи
  1. Спочатку очищайте кожну голову солодкої кукурудзи з листя і складіть всі коржі в каструлю. Потім залити всю воду і дати жовтий 1-2 години на відпочинок. Це крок я ніколи не взявся до. Не варто, бо він так важливий. Так насіння буде м'якше, а їх оболонка після приготування стане практично непомітною.



  2. По-друге, залийте свіжу чисту воду в іншу каструлю і покладіть її на вогонь. Але пам'ятайте, в ній немає кукурудзи. Коли вода кип'ятить, акуратно розташуйте всі боби, просочені водою раніше. р.



  3. Молода кукурудза буде готова до 20-30 хвилин, і зріла кукурудза в 30-40 хвилин. Якщо ви приїжджаєте по стиглих тренерів, то готуйте їх на 2-3 години. Щоб переконатися, що коб готовий, просто спробуйте пару насіння. І 5 хвилин до закінчення варіння додайте сіль за смаком в воду. Якщо посолити рано кукурудзу, то зерно буде набагато міцніше. р.



  4. При бажанні кукурудза не можна засолити на всіх. Виявилося, що якщо додати трохи вершкового масла при запіканні, смак жовтого поліпшить і стане більш ніжним. Добре, можна посолити кукурудзу вже під час їжі.



  5. Коли кукурудза завершена, навіть не думають про те, що їсти її прямо. Спочатку зливаємо воду, закриваємо сковороду кришкою і загортаємо її в рушник. У цій державі кобси повинні провести ще 20-30 хвилин. У цей час кукурудза буде парою і стане ще більш ніж ніжним. Пам'ятайте, як ви зробили ранок вівся. Те ж саме принцип працює тут.



  6. Після півгодини беремо рушник з сковорідки і насолоджуйтеся соковитою солодкою кукурудзою.


Поради приготування
  1. Після замочування рекомендується лосиний Але я зізнаю, що не зробив цього, і почав наступні кроки підготовки. Чи можна сказати мені, якщо вона впливає на смак?
  2. Якщо ви бачите чорніЯ їх видали. Вони можуть руйнувати смак. Так, і погоджуватися, це кукурудза не виглядає дуже апетитно.



  3. Обрати. кобй Таким чином, ви будете впевнені, що кукурудза варена рівномірно.
  4. Якщо ви не пощастите, щоб купити молоді кобки, не проблема. Зареєструватися Замочування дозрівання кукурудзи в воді з молоком у співвідношенні 1:1. В іншому випадку вже тверді зерна стануть ще більш жорсткими.
  5. Краса кукурудзи полягає в тому, що можна приготувати її різними способами. Наприклад, старий кухар Або в багатокамерному режимі. Крім того, жовті тренери підходять для приготування в звичайній мікрохвильовці, духовці або грилі. Це чудово, це не так?





Тепер ви знаєте, Як правильно варити кукурудзуй І я сподіваюся, що ви обов'язково поділитеся корисними рубати життя з друзями. Дуже скоро почнеться сезон солодких жовтих кобів. Так чому б не насолодитися ними? Крім того, можна приготувати консервовану кукурудзу і їсти її всю зиму. Як кажуть, приготуйте кришку влітку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное