Які поради Земфіра повинні слухати

Співак Земфіра - це натхнення і дель багатьох. Її пісні для кого-небудь пов'язані з першою любов'ю, для кого з гіркою поломкою. Кожен знайде щось в них. Земфіра - це дивовижна людина, талановита співачка і просто мудра жінка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

MAXIDROM (2011) #zemfira #maidrom #zemfiralive #zemphyra #maxidrom #z

25 травня 2020 в 8:07am PDT



Редакція "Сайт" Я зібрав для вас 5 кращих порад від Zemfira Ramazanova. Це велике натхнення, особливо останнє.

Сінгер Земфіра Визначте, що для вас свобода Ми народилися безкоштовно і щасливо. Ви просто повинні чітко визначити ці поняття. Земфіра - сказав він "Свобода, коли ви встановили власні межі". Варто відзначити, що дуже точно сказав.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Візьміть мене в міст ближче, ближче тут Я дихає #zemfira #zemfiralive #синій #zemfira фото @isakov

Останнє повідомлення від Zemfir (@zemfiralive) на Лютого 18, 2020 в 9:25pm PST



Я люблю фразу співа: «Я взагалі маю дуже вузьке коло друзів, іноді він звужує рибу». Ви не повинні бути точно і активні, коли ви не хочете. Якщо ви є інтровертом, який віддає перевагу спілкуватись лише кількома людьми, що є вашим бізнесом. І ми повністю погоджуємось з нею.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

4 роки тому в Уфа #23 Лютий #zemfira #zemfiralive #z_tour2016 #littleman #ufa #23february #zemfira2016 #little man #ufa

Повідомлення, що поділено Zemfir (@zemfiralive) 23 лютого 2020 року в 2:56am PST



Очистити формулювати запити "Я не запитую за допомогу, я запитую не заважати", - говорить Земфіра. Іноді найкраща допомога не отримується в дорозі. Важливо правильно формувати свої запити, навіть якщо вони здаються занадто прямими.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

14 лютого оприлюднив альбом «Жива в голові». 7 років тому Щасливий відпочинок! #Zemfira #live голову #без шанс #гроші #coffeino #seagull #сірий #river #swimmer #mountain #outro #альбом #лютий 14 #zemfira #zemfiralive #toliveinyourhead #liveinyourhead #14february #альбом #7 років #music

Повідомлення від Zemfir (@zemfiralive) 14 лютого 2020 в 2:16am PST



Сінгер Земфіра: «Зробимо елемент свободи» Земфіра має прекрасне вираз, яке ми не можемо дарувати буквально. Я впевнений, що ви будете писати слово. «Не обов’язково бути учасником акції... Я пам'ятаю! У людини є елемент свободи. Неважливо, як старий, ви повинні тримати цю свободу. І бути себе.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#renatalitvinova #istoday12 Січень #day #renata #zemfira #renatalitvinova #zemfiralive

Повідомлення від Zemfir (@zemfiralive) на 12 січ. 2020 в 2:07am PST



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо ми неправильно, ми робимо щось. Земфіра каже: «Я щасливий з моїми помилками, я не можу зробити помилки без них.» Головне, щоб прийняти їх і отримати досвід.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Владивосток (10.02.2016) #zemfira #zemfira2016 #little man #Vladivostok #zemfira #zemfiralive #z_tour2016 #vladivostok

Повідомлення від Zemfir (@zemfiralive) 11 лютого 2020 в 2:55am PST



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми вважаємо, що кожен з них заслуговує на увагу. Прочитати їх і послухати "Свято мене, моя любов" за сторіччя. Які поради вам подобається краще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное