Що висадити на початку липня і чи дозріває урожай

Деякі садівники вважають, що всі посадки повинні бути зроблені навесні. У крайніх випадках можна висаджувати умовні огірки в червні, якщо раніше висаджені розсади зникли через погану погоду. Однак досвідчені садівники навіть у висоту літа готують нові клумби. А. рослина в липні Чи повинні вони слідувати своїм прикладом?



Мій сусід сміхався не тільки мене, але і моя дружина. Перші дні липня, а Петрович готує на ділянці ліжка - він вирішив висадити щось. Ми не знаємо, коли він збирався. Чи є це Грудень?



«У кінці переважали виразність. Коли він з'явився біля ліжка, я пішов запитати його, що він був до. Але мій сусід не гона мене сміється. Виявилося, що він готував клумби для висадки капусти. й



«Петрович сказав, що висаджувати цю культуру в середині літа було правильним. Він має досить денного світла, він не вигорає, а потім не гіркий. І по середині вересня збирання буде зварюватися, тому хвилюватися про заморозки в варені.

«Я пам'ятаю, що ми також висадили розсаду пекінця і капусти на кінці травня. В результаті зникла капуста, і Пекінг виріс дуже погано. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я сміхався на мій сусід і він був правий. Ми побачимо пізніше, що з'явиться капуста Петровича, – каже Дмитро.



Дійсно, у висоту літа багато культур можна висаджувати на ділянці. Наприклад, редька відчуває себе чудово після посадки в липні. Дуже часто висаджують на місці, де збираються ранньою картоплею. А при достатній поливі редиски можна зібрати восени, це буде хрустким і соковитим.



Зрозуміло, навіть квасоля, які зазвичай виростають протягом тривалого часу, також висаджують у липні. А до кінця серпня можна буде зібрати. Все про велику кількість світла, тепла і вологи.



Також в липні можна також висаджувати зелень, щоб мати цибулю, кріп, хребта, водяний, листовий салат, аругула на столі... Все це чудово розвивається. Тому після 3-5 тижнів після посадки можна насолоджуватися свіжими вітамінами. Головне, щоб вибрати те, що вам потрібно найбільше на вашому столі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное